آماده باش استقلالی ها برای جلسه کمیته انضباطی ، قرار نیست ساکت بنشینیم تا فکری را محروم کنند

به گزارش مجله کالارنا، هر قدر به زمان برگزاری جلسه انضباطی محمود فکری نزدیک تر می شویم، حمایت باشگاه از سرمربی خود افزایش پیدا می کند و قرار است هنگام برپایی نشست مذکور واحد حقوقی استقلال به صورت تمام قد کنار فکری بماند.

آماده باش استقلالی ها برای جلسه کمیته انضباطی ، قرار نیست ساکت بنشینیم تا فکری را محروم کنند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، پس از اتفاقاتی که در پایان جدال مقابل فولاد خوزستان رخ داده و فیلمی که از محمود فکری در فضای مجازی منتشر شد، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرمربی استقلال را احضار کرده و ظاهراً طبق برنامه محمود فکری باید روز دوشنبه یعنی یک روز قبل از جدال با پیکان در این کمیته حاضر شده و بابت آن ماجرا توضیح بدهد.

دقیقاً از اولین ساعاتی که تصویر مورد نظر در فضای مجازی منتشر شد، مقامات باشگاه استقلال موضع گرفتند و مدعی شدند به هیچ عنوان اتفاق مذکور را تأیید نمی کنند ولی اصلاً همین طوری نیست که دست روی دست بگذارند و اجازه بدهند همه چیز گردن استقلال بیفتد و فولادی ها با وجود تمام اقداماتی که انجام دادند، از گزند هر گونه محرومیتی مصون بمانند. حالا هر قدر به زمان برگزاری جلسه انضباطی فکری نزدیک تر می شویم، حمایت باشگاه از سرمربی خود افزایش پیدا می کند و قرار است هنگام برپایی نشست مذکور واحد حقوقی استقلال به صورت تمام قد کنار فکری بماند.

لایحه دفاعیه و حضور وکیل

مقامات باشگاه استقلال تأکید می کنند جدا از تهیه لایحه دفاعیه، حتماً یک وکیل مجرب نیز به کنندگی از این باشگاه محمود فکری را در جریان جلسه کمیته انضباطی همراهی خواهد کرد. این طور که بعضی مسئولان باشگاه روز گذشته به ما می گفتند، عزم استقلال برای دفاع از محمود فکری کاملاً جدی بوده و حتماً علاوه بر تهیه لایحه، وکیل باشگاه را نیز همراه با سرمربی خود به کمیته انضباطی می فرستند مگر اینکه فکری بنا بر دلایلی باشگاه را مجاب کند که دلش می خواهد به تنهایی در جلسه مذکور حاضر شود.

مثل کوه

باشگاه استقلال تأکید دارد در چنین شرایطی تحت هیچ شرایطی سرمربی خود را تنها نمی گذارد و مثل کوه پشت سرش می ایستد. استقلالی ها معتقدند برای دفاع از محمود فکری تمام امکانات و دانش حقوقی خود را پای کار می آورند و علاوه بر آن، در نهایت جدا از هم هر تصمیمی که توسط کمیته انضباطی اتخاذ شده و جنبه رأی قطعی بگیرد، باز هم فکری مورد حمایت مدیریت باشگاه قرار گرفته است.

انتشار فیلم های خصوصی

یکی از موارد بسیار مهمی که باشگاه استقلال از چند روز قبل روی آن به صورت جدی مانور می کند، برخورداری از فیلم های خصوصی و اختصاصی است که از رفتار نامناسب گروهی از نیمکت نشینان فولاد در خلال برگزاری مسابقه گرفته و در حال حاضر آن را در آرشیو خود نگه داشته است. استقلال در بیانیه ای که پس از پایان بازی با فولاد مدعی شد فیلم های مورد نظر در اختیار باشگاه است ولی چون پخش آنها را در شأن استقلال نمی داند، تا به امروز چنین کاری نکرده است ولی براساس سیاست اتخاذ شده قرار است روز دوشنبه در صورت لزوم، تمام فیلم های مورد نظر به رؤیت مسئولان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال برسد تا آنها ببینند فولادی ها هنگام برگزاری مسابقه چه کارهایی کرده اند.

محرومیت میزبان

به گزارش خبر ورزشی، نکته حائز اهمیت پیرامون پرونده محمود فکری این است که مقامات باشگاه استقلال بیشتر از آنکه روی خود سرمربی مانور بدهند، می خواهند فولادی ها نیز مغلوب شوند. یکی از مسئولان باشگاه در این رابطه به خبر ورزشی می گفت: اصلاً حکایت فیلم منتشر شده پس از پایان بازی به کنار. در این رابطه لایحه دفاعیه ارائه می کنیم و دلمان نمی خواهد فراتر از قانون باشیم ولی اگر کمیته انضباطی می خواهد واقعاً همه چیز عادلانه و بی طرفانه مورد بررسی قرار بگیرد، باید حتماً به رفتارهای نامناسب بعضی از فولادی ها هم توجه کند. اتفاقی که متأسفانه تا امروز رخ نداده و اگر قرار است حق به حق دار برسد، این کمیته باید پس از دیدن مدارک و اسنادی که استقلال ارائه می کند، تصمیمی بگیرد تا فولادی ها نیز تاوان کار بد خود را بدهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 دی 1399 بروزرسانی: 7 دی 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1409

به "آماده باش استقلالی ها برای جلسه کمیته انضباطی ، قرار نیست ساکت بنشینیم تا فکری را محروم کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آماده باش استقلالی ها برای جلسه کمیته انضباطی ، قرار نیست ساکت بنشینیم تا فکری را محروم کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید