اجرای مرحله دوم رزمایش یاری مومنانه وزارت دفاع

به گزارش مجله کالارنا، تهران (پانا)- معاون هماهنگ کننده وزیر دفاع با اشاره به اجرای مرحله دوم رزمایش یاری مومنانه توسط وزارت دفاع گفت در این مرحله 30 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع می گردد.

اجرای مرحله دوم رزمایش یاری مومنانه وزارت دفاع

به گزارش روابط عمومی وزارت دفاع؛ امیر سرتیپ شعبانیان معاون هماهنگ نماینده وزیر دفاع در دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در سخنانی با اشاره به اینکه در این مرحله از رزمایش 30 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می گردد گفت: جمع آوری و تهیه کمک های مومنانه مجموعه وزارت دفاع حاصل کوشش شبانه روزی مجاهدانی است که مخلصانه با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و اجرایی کردن دستور وزیر دفاع قدم در این راه پربرکت و پرافتخار نهادند.

وی با بیان اینکه این اقلام بخشی از خدمات مجموعه وزارت دفاع به اقشار نیازمند است اضافه نمود: بخش دیگری از خدمات معیشی وزارت دفاع به اقشارنیازمند نیز پیشتر به وسیله بن کارت های سازمان اتکا به دست این افراد رسیده است.

امیر شعبانیان با بیان اینکه برقراری آرامش و امنیت همه جانبه مردم عزیزمان را تکلیفی بر دوش خود می دانیم گفت: هدف از این پویش، فراگیر شدن مفهوم مواسات در جامعه اسلامی است و امیدواریم همانگونه که مردم با اقتدار و شکوه نیروهای مسلح از هرگونه گزند و تهاجم نظامی دشمن مصون هستند، در تأمین نیازهای اساسی زندگی روز مره نیز با مشکل روبرو نشوند.

وی با بیان اینکه این 30هزار بسته معیشتی مخصوص استان تهران نبوده و در سراسر کشور توزیع می گردد گفت: از مدت ها پیش قرارگاه مردم کمک عاشورائیان وزارت دفاع با شناسایی افراد و خانواده های نیازمند در سراسر کشور مبادرت به احصاء لیست نیازمندان و گیرندگان این اقلام کرده اند و انشاء الله این فرایند در قالب رزمایش مواسات و همدلی ادامه خواهد داشت.

وی توضیح داد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، متخصصین و کوششگران صنعت دفاعی کشور نه تنها ضامن حفظ امنیت انقلاب و نظام اسلامی اند بلکه در سخت ترین و بحرانی ترین شرایط، خالصانه و خاضعانه در کنار ملت شکیبا و با اراده ایران اسلامی ایستاده و به این نقش آفرینی افتخار می نمایند.

امیر سرتیپ شعبانیان در خاتمه گفت: انشاءالله با لطف پروردگار متعال، عنایات اهل بیت و خاصه نگاه مهرآمیز قطب عالم امکان حضرت امام زمان (عج) و همدلی و همکمک احاد ملت شریف ایران از این دوران سخت به سوی فردای روشن و امیدبخش عبور می کنیم و تنها خاطرات مهربانی ها و دستگیری ها به عنوان نماد استقامت و شکیبای ملت ایران در تاریخ پرشکوه این کشور ماندگار می گردد.

لازم به ذکر است در مرحله اول کمک مومنانه وزارت دفاع، 20هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شده بود.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 بهمن 1399 بروزرسانی: 29 بهمن 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1504

به "اجرای مرحله دوم رزمایش یاری مومنانه وزارت دفاع" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای مرحله دوم رزمایش یاری مومنانه وزارت دفاع"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید