استقلال حق اشتباه ندارد، نمایندگان ایران قابلیت صعود را دارند

به گزارش مجله کالارنا، محسن گروسی در تبادل نظر با خبرنگاران با اشاره به شرایط استقلال و الاهلی برای برگزاری اولین دیدارشان در لیگ قهرمانان آسیا گفت: استقلال در ابتدای فصل در خط دفاع ناهماهنگ بود ولی در حال حاضر شرایط این تیم بهتر شده است. بازیکنان دفاعی به هماهنگی رسیده و می توان به آنها امیدوار بود.

استقلال حق اشتباه ندارد، نمایندگان ایران قابلیت صعود را دارند

وی ادامه داد: در فاز تهاجمی هم یک خط حمله آتشین در استقلال وجود دارد؛ سه گلزن بسیار خوب که هر کدام می توانند نتیجه بازی را عوض نمایند. در خط هافبک هم بازیکنان خوب هستند اما استقلال هنوز به بازیکنی احتیاج دارد که بتواند مهاجمان را به خوبی تغذیه نموده و آنها را آماده گلزنی کند.

گروسی درباره حواشی که تیم های عربی برای ایرانی ها به وجود می آورند، گفت: تیم های عربی با آرامش کارشان را آغاز می نمایند اما وقتی شرایط برایشان مناسب نباشد، کارهای تکراری خود را انجام می دهند؛ وقت کشی و جنجال درست کردن، کاری است که تیم های عربی همواره مقابل ایرانی ها انجام داده اند. من خودم چندین بار این موضوع را تجربه کردم. بازیکنان استقلال باید از کوره در نفرایند، خونسردی خود را حفظ نموده و تنها تمرکزشان بر روی بازی باشد و اجازه ندهند حاشیه های همیشگی تیم های عراقی بر فرایند کاری آنها تأثیر منفی بگذارد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا حرکت مجیدی نسبت به نبردن دانشگر به لیگ قهرمانان درست بوده است یا خیر؟ گفت: اگر مجیدی با دانشگر مماشات می کرد، باید با هر کسی که بی نظمی می نماید، این کار را انجام دهد. به اعتقاد من، حرکتی که مجیدی با دانشگر کرد، یاری به او بود. مجیدی یک بازیکن خوب، متعصب و دوستدار استقلال است اما این دلیل نمی گردد که او به خودش اجازه دهد در تیم بی انضباطی کند؛ تحت هر شرایطی باید با نفراتی که نظم و انضباط را رعایت نمی نمایند، برخورد کرد و من فکر می کنم کار مجیدی درست بوده است؛ حرکتش باعث خواهد شد تا دیگر بازیکنان دست به بی انضباطی نزنند.

مهاجم سابق تیم فوتبال استقلال در انتها در مورد سه تیم حاضر ایرانی دیگر در لیگ برتر گفت: فولاد با پیروزی که برابر العین به دست آورد، به مرحله بعد صعود کرد و امیدوارم بتواند در مراحل بعدی نیز پیروز باشد. پرسپولیس و تراکتور هم با حریفان سختی روبرو هستند اما به نظر می رسد آنها توانایی و قابلیت این را دارند که بتوانند به مرحله بعد صعود نموده و باید آرزو کنیم که چهار تیم ایرانی به مرحله نیمه نهایی راه پیدا نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 20 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 20 اردیبهشت 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1663

به "استقلال حق اشتباه ندارد، نمایندگان ایران قابلیت صعود را دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال حق اشتباه ندارد، نمایندگان ایران قابلیت صعود را دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید