استیلی: 2 مسابقه تدارکاتی برابر اندونزی قطعی شده است، بازی های لیگ را تا آخرین روز دنبال می کنیم

به گزارش مجله کالارنا، سرمربی تیم فوتبال المپیک گفت: 2 مسابقه تدارکاتی برابر اندونزی در تاریخ های 22 و 25 آبان قطعی شده است.

استیلی: 2 مسابقه تدارکاتی برابر اندونزی قطعی شده است، بازی های لیگ را تا آخرین روز دنبال می کنیم

برای دیدن زیباترین جزیره اندونزی با تور بالی همراه شوید.

به گزارش، به نقل از فدراسیون فوتبال حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال المپیک در مورد آخرین برنامه های آماده سازی تیم گفت: فعلا 2 مسابقه تدارکاتی برابر اندونزی در تاریخ های 22 و 25 آبان قطعی شده است که برای انجام این 2 مسابقه اردوی تیم امید با حضور 25 بازیکن شروع می گردد.

او ادامه داد: بعد از خاتمه بازی های هفته دهم بازیکنان در 2 گروه روز های 15 و 18 آبان به اردوی تیم ملحق خواهند شد و کوشش می کنیم روز 20 آبان وارد اندونزی شویم تا نخستین بازی را برابر تیم المپیک این کشور برگزار کنیم. همچنین کوشش هایی برای هماهنگی مسابقات تدارکاتی دیگر در حال اجرا است و رایزنی هایی انجام شده که امیدواریم نتیجه خوبی به همراه داشته باشد چرا که بازی های بین المللی برای تیم ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

بازی با اندونزی شبیه سازی شرایط آب و هوایی تایلند است

سرمربی تیم المپیک افزود: بازی در اندونزی از یک جهت شرایط آب و هوایی و منطقه ای مشابهی با تایلند محل برگزاری مسابقات دارد و شبیه سازی مناسبی محسوب می گردد. از جهتی بعضی از حریفان ما ازجمله چین هم پیش از این مقابل تیم المپیک اندونزی قرار گرفته اند و برای ما می تواند از هر جهت مفید و قابل استفاده باشد. با این وجود کوشش می کنیم در اردوی بعدی که به میزبانی قطر برگزار می گردد هم بازی های تدارکاتی مفید و قوی تری در برنامه داشته باشیم.

تیم ملی فوتبال امید ایران در سید 4 انتخابی المپیک

استیلی در مورد حضور مربیان تیم المپیک در بازی های لیگ برتر گفت: من به همراه رضا شاهرودی و علیرضا امامی فر بازی های مختلف را از نزدیک تماشا می کنیم. حتی در این هفته امامی فر شاهد یکی از بازی های لیگ دسته اول خواهد بود. مسئله اصلی این است که بتوانیم شایسته ترین و بهترین نفرات را انتخاب کنیم. البته تا امروز تقریبا 90درصد از ترکیب تیم معین شده و در ادامه ما تنها 2 هدف را دنبال می کنیم. ابتدا به دنبال نظارت بر آخرین وضعیت بازیکنان تیم هستیم که در چه شرایطی قرار دارند و در دومین مرحله در بعضی پست های خاص به دنبال یافتن بازیکنان شایسته خواهیم بود تا فهرست تیم تکمیل و نهایی گردد. در واقع هدف ما این است که تا آخرین روز و فرصتی که برای معرفی نفرات داریم بازی های لیگ را با دقت زیر نظر داشته باشیم تا بهترین ها انتخاب شوند.

سرمربی تیم المپیک با اشاره به هماهنگی حضور لژیونر های این تیم نیز گفت: این مسئله برای ما بسیار مهم است که تمامی نفرات را در اختیار داشته باشیم. تا امروز رایزنی های لازم انجام شده و همچنان دنبال خواهد شد تا تمامی نفرات را بتوانیم برای اردو های آینده دعوت کنیم و از بازیکنانی مثل صیادمنش، دلفی و مهدی خانی هم استفاده کنیم. همچنین بعد از این اردو با همراهی آقای میرشاد ماجدی سفری به کشور تایلند خواهیم داشت تا آخرین شرایط محل اقامت و تمرینات تیم المپیک در تایلند را مورد آنالیز قرار دهیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 8 آبان 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 439

به "استیلی: 2 مسابقه تدارکاتی برابر اندونزی قطعی شده است، بازی های لیگ را تا آخرین روز دنبال می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: 2 مسابقه تدارکاتی برابر اندونزی قطعی شده است، بازی های لیگ را تا آخرین روز دنبال می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید