امیدیان: بازیکنان پرسپولیس هر رفتاری دل شان خواست انجام دادند، قلعه نویی چون 5 قهرمانی آورده، مافیاست؟!

به گزارش مجله کالارنا، جلال امیدیان، مربی تیم فوتبال سپاهان مدعی شد که بازیکنان پرسپولیس در دیدار با این تیم هر رفتاری که دل شان می خواست در زمین مسابقه انجام داده اند.

امیدیان: بازیکنان پرسپولیس هر رفتاری دل شان خواست انجام دادند، قلعه نویی چون 5 قهرمانی آورده، مافیاست؟!

جلال امیدیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله کالارنا با اشاره به حاشیه های دیدار پرسپولیس - سپاهان گفت: من معتقدم دلیل بیشتر این تنش ها، تصاویری بود که بوقچی یا لیدر طرفداران پرسپولیس در اینستاگرام منتشر کرد. حرف های او جنبه تهدید داشت. همین موضوع باعث شد تا طرفداران سپاهان هم در گوشه ذهن شان گارد بگیرند. به هرحال آنها نمی توانستند این تهدیدها را بپذیرند، آن هم در شرایطی که سپاهان تیمی قدیمی و ریشه دار است و بیشترین قهرمانی را در لیگ برتر دارد.

وی ادامه داد: متأسفانه طرفداران سپاهان در این بازی مظلوم واقع شدند و نحوه استقرار طرفداران دو تیم در بازی دیروز طوری بود که طرفداران سپاهان با سنگ مورد حمله قرار گرفتند و تعداد زیادی هم به شدت آسیب دیدند. در بازی رفت که در اصفهان برگزار گردید از بینی هیچ کس خون نیامد، ولی در این بازی متأسفانه اتفاقاتی رخ داد که اصلاً قشنگ نبود. چرا باید نحوه استقرار تماشاگران طوری باشد که امکان آسیب رساندن به یکدیگر را به راحتی داشته باشند؟ فوتبال برای لذت بردن است و ما همه هموطن هستیم و راضی نیستیم که در هیچ ورزشگاهی اتفاقی برای طرفداران رخ دهد.

مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان همچنین خاطر نشان کرد: اگر این حاشیه ها نبود قطعاً بازی قشنگ تر می شد، ولی در خصوص مسائل فنی باید بگویم که ما بهتر از پرسپولیس بودیم، چون به تیم حریف موقعیت ندادیم و چند فرصت خوب هم برای گلزنی داشتیم.

امیدیان در ادامه با انتقاد از بازیکنان پرسپولیس توضیح داد: متأسفانه بعضی از بازیکنان پرسپولیس در زمین مسابقه هر رفتاری دل شان خواست انجام دادند. جو ورزشگاه آزادی هم بسیار سنگین است و با این شرایط خیلی سخت است که تیمی در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس به رجحان برسد. شما دیدید که بازیکنان پرسپولیس مقابل بعضی سوت های داور چگونه عکس العمل نشان می دانند. متأسفانه بعضی رفتارها اصلاً منصفانه نبود.

وی با اشاره به خطای سیدجلال حسینی روی محمد کریمی تأکید کرد: کریمی بازیکن محجوبی است و اصلاً خودش را بی جهت روی زمین نمی اندازد. در آن صحنه حسینی با ضربه آرنج به فک و گردن کریمی زد که حرکت این بازیکن به نظر من اخراج داشت. بعضی بازیکنان پرسپولیس حرکاتی انجام می دهند که اگر بازیکنان دیگر انجام دهند قطعاً اخطار می گیرند یا اخراج می شوند.

مربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان در واکنش به شعار طرفداران پرسپولیس علیه امیر قلعه نویی گفت: این اتفاقات در بازی با نساجی هم رخ داد که معتقدم سازماندهی شده است. من شاگرد قلعه نویی بودم و الان هم افتخار می کنم که دستیار این مربی هستم. آدم چاپلوسی هم نیستم، اما باید بگویم که تا به حال از این مربی بدی ندیدم. قلعه نویی چون پنج قهرمانی در لیگ برتر آورده، مافیاست؟ قلعه نویی همواره به من می گوید که آدم باید با خدا لابی کند. متأسفانه در فوتبال ایران همواره می خواهند به آدم های پیروز سنگ بزنند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 190

به "امیدیان: بازیکنان پرسپولیس هر رفتاری دل شان خواست انجام دادند، قلعه نویی چون 5 قهرمانی آورده، مافیاست؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیدیان: بازیکنان پرسپولیس هر رفتاری دل شان خواست انجام دادند، قلعه نویی چون 5 قهرمانی آورده، مافیاست؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید