با جاسوس باشگاه استقلال باید برخورد جدی گردد

به گزارش مجله کالارنا، محمد مومنی در مصاحبه با خبرنگاران در مورد نگرانی طرفداران استقلال بابت تاخیر در معرفی سرمربی فصل آینده گفت: طرفداران حق دارند نگران باشند. اما از طرف دیگر باید این حق را به باشگاه هم داد که با دقت انتخابش را انجام دهد تا در آینده به چالشی نیفتد که ناچار به جوابگویی به همین طرفداران باشد.

با جاسوس باشگاه استقلال باید برخورد جدی گردد

وی اضافه کرد: همانطور که باشگاه پاتوسی را انتخاب کرد و مردم دیدند که این انتخاب چقدر خوب بود، به باشگاه اعتماد کنند و اجازه دهند تا مربی را هم انتخاب کند.

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه بیان داشت: از نظر من هیچ الزامی به این نیست که مربی حتماً باید خارجی باشد. ما مربیان خوبی در فوتبال مان داریم که آنها هم می توانند به کار این تیم بیایند.

مدیر آموزشگاه باشگاه استقلال گفت: طرفداران استقلال مثل فرد مار گزیده ای هستند که حالا از ریسمان سیاه و سفید می ترسد. طرفداران این نگرانی را دارند که باز هم مثل فصل گذشته بازیکنان کلیدی از دست بروند و اساس تیم بر هم بخورد.

مهاجم پیشین آبی پوشان تاکید نمود: در این مقطع باشگاه باید همه تلاشش را برای حفظ مهره های کلیدی اش انجام دهد. حفظ شاکله و استخوان بندی تیم حتی از انتخاب سرمربی هم واجب تر است و بر آن اولویت دارد.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به رسانه ای شدن بخشی از اسناد اقتصادی باشگاه استقلال تاکید نمود: آن رسانه ای که این کار را نموده در حرفه خودش اقدامی حرفه ای انجام داد. اما روی سخن من با عامل یا عواملی است که این اسناد را به بیرون داده اند. فرد یا افرادی که این کار را کردند حتماً استقلالی بودند که به این اسناد دسترسی داشتند. باشگاه باید به وسیله مراجع ذیصلاح فرد یا افراد مقصر را شناسایی نموده و با آنها برخورد کنند.

مومنی گفت: از قبل هم حدس و گمان هایی زده می شد که این باشگاه جاسوس دارد، اما این موضوع ثابت کرد این حدس و گمان ها بی پایه و اساس هم نبوده است. جاسوس یا جاسوس هایی که در باشگاه هستند نقش مهمی در ناکامی سالهای اخیر داشته اند و باید شناسایی شده و با آنها برخوردی بسیار قاطع صورت گیرد.

وی تاکید نمود: افشای مدارک و اسناد باشگاه استقلال تخریب فتحی نیست. بلکه تخریب وزارت ورزش است. چرا که باشگاه استقلال زیر مجموعه ای از وزارت ورزش می باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 216

به "با جاسوس باشگاه استقلال باید برخورد جدی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با جاسوس باشگاه استقلال باید برخورد جدی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید