تحریم های آمریکا مانع ورود دارو به سوریه برای مقابله با کروناست

به گزارش مجله کالارنا، مرکز هماهنگی سوریه و روسیه از جامعه بین الملل خواست که به آمریکا اعمال فشار نمایند تا تحریم های تحمیلی علیه دمشق را در سایه شیوع ویروس کرونا لغو کند.

تحریم های آمریکا مانع ورود دارو به سوریه برای مقابله با کروناست

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری مجله کالارنا، مرکز هماهنگی سوریه و روسیه در امور بازگشت آوارگان سوری با انتشار بیانیه ای از آمریکا خواهان لغو تحریم های دمشق شد.

در این بیانیه تأکید شده که آمریکا چشم خود را به روی خطر شیوع ویروس کرونا در سوریه بسته است؛ همان گونه که این کار را در قبال داعش انجام می داد.

آمریکا نظر سازمان ملل متحد و درخواست سایر کشورها را برای کاهش تحریم های سوریه نادیده می گیرد و آن را علت موجهی برای تغییر سیاست اعمال تحریم علیه سوریه نمی داند؛ حتی اگر جان همه ملت سوریه در خطر باشد.

در این بیانیه تأکید شد: در این شرایط از همه جامعه بین الملل می خواهیم که از دولت سوریه حمایت بین المللی و به آمریکا و هم پیمانانش اعمال فشار نمایند تا تحریم های غیر قانونی و غیر انسانی را لغو کند که درواقع هدف آن، نابودی همه ملت این کشور (سوریه) است.

مرکز هماهنگی سوریه و روسیه توضیح داد: امکانات دولت سوریه درباره تشخیص کرونا و یاری به بیماران بسیار محدود است و روزانه در سوریه بیش از 100 آزمایش انجام نمی گردد.

4106/4033/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 20 خرداد 1399 بروزرسانی: 20 خرداد 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1034

به "تحریم های آمریکا مانع ورود دارو به سوریه برای مقابله با کروناست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم های آمریکا مانع ورود دارو به سوریه برای مقابله با کروناست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید