ترامپ با شیوه ای مانند یک شخصیت جرایم سازمان یافته عمل می کند

به گزارش مجله کالارنا، به گزارش خبرنگاران، آدام شیف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا امروز چهارشنبه در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی ان ان در خصوص اخبار منتشره پیرامون احتمال اقدام دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در عفو نزدیکان خود هشدار داد.

ترامپ با شیوه ای مانند یک شخصیت جرایم سازمان یافته عمل می کند

رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا در این باره گفت: صادقانه بگویم؛ چنین کاری نمای زشتی از دموکراسی و ایالات متحده را نشان خواهد داد. تصور کنید مردم در سراسر جهان چه فکری خواهند کرد، وقتی رئیس جمهوری داشته باشیم که مانند یک شخصیت جرایم سازمان یافته عمل می کند.

آدام شیف در این باره ادامه داد: اما ترامپ چنین فردی است. زمانی که در راه رسیدن به ریاست جمهوری بود نیز چنین فردی بود. او در روزهای آخر ریاست جمهوری نیز چنین فردی خواهد ماند.

این درحالیست که وبگاه آکسیوس پیشتر و به نقل از یک منابع آگاه، از قصد دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا برای عفو مایکل فلین مشاور اسبق امنیت ملی کاخ سفید خبر داد.

فلین متهم به دروغ گویی به اف بی آی در باب پرونده دخالت ادعایی روسیه در انتخابات 2016 آمریکا است و بسیاری از وابستگان کاخ سفید، او را قربانی انتقام جویی دموکرات ها می دانند.

پیشتر هم پیش بینی می شد که ترامپ بخواهد تا پیش از تحویل قدرت به جو بایدن دموکرات، شماری از نزدیکان خود را از اتهامات نسبت داده شده به آنها مبرا کند.

اگر ترامپ تصمیم خود را مبنی بر بخشش مشاور سابق عملی کند، مهمترین عفو دوره زمامداریش را رقم خواهد زد.

اگرچه تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای عفو فلین هنوز قطعی نشده، اما او در ماه میلادی مارس گفته بود که به طور جدی به این موضوع فکر خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 دی 1399 بروزرسانی: 6 دی 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1408

به "ترامپ با شیوه ای مانند یک شخصیت جرایم سازمان یافته عمل می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ با شیوه ای مانند یک شخصیت جرایم سازمان یافته عمل می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید