حضور دو برابری کرجی ها در آرامستان بهشت سکینه(ع)، ترافیک مدیریت شد

حمیدرضا عسگری در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به اینکه حضور مردم در آئین پنجشنبه آخر سال دو برابر پارسال بود، گفت: با توجه به تمهیداتی که از قبل پیش بینی شده بود ترافیک جهت گلزار شهدای بهشت سکینه (س) روان بود.

حضور دو برابری کرجی ها در آرامستان بهشت سکینه(ع)، ترافیک مدیریت شد

وی اضافه کرد: طبق هماهنگی های انجام شده با کلانتری 24 کمالشهر نیروهای پلیس از صبح روز گذشته در بهشت سکینه (س) مستقر و ترافیک ورودی و خروجی های آرامستان به خوبی مدیریت شد.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج تأکید کرد: تعبیه پارکینگ های فراوان در محوطه آرامستان باعث مدیریت ترافیک و عدم پارک خودرو در محورهای اصلی شد.

عسگری همچنین به هماهنگی های سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج با اورژانس اشاره کرد و گفت: یک دستگاه آمبولانس و دو دستگاه موتور امداد از ساعات ابتدایی صبح روز گذشته برای ارائه خدمات امدادی به مراجعان در محدوده قطعات گلزار شهدای بهشت سکینه (س) مستقر شد.

وی با اشاره به اینکه بسیاری از شهروندان در ساعات اولیه صبح به این آرامستان مراجعه کردند، گفت: سال گذشته در آئین پنجشنبه و جمعه آخر سال حدود 67 هزار خودرو وارد آرامستان شده بود درحالی که امسال روز پنجشنبه تردد بیش از 61 هزار خودرو ثبت شده است.

رئیس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری کرج در بخش دیگری به اجرای برنامه گل باران آرامگاه شهید گمنام و مزار شهدای آرمیده در این آرامستان و شهدای مدفون در امامزاده محمد (ع) اشاره کرد و گفت: این برنامه با حضور مسئولان اجرا شد.

عسگری هدف از حضور بر سر مزار شهدا را تجدید میثاق دوباره با مقام شامخ شهیدانی که تمام دارایی خود را درراه دفاع از دین و مکتبشان فدا کردند، دانست و با تأکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی محکم و باعزت درراه شهیدان گام برمی دارد، گفت: مطلع و آغاز برنامه ها و فعالیت های خود را در پنج شنبه پایانی سال، تجدید میثاق و ادای احترام به شهدا قراردادیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 تیر 1398 بروزرسانی: 6 تیر 1398 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 171

به "حضور دو برابری کرجی ها در آرامستان بهشت سکینه(ع)، ترافیک مدیریت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور دو برابری کرجی ها در آرامستان بهشت سکینه(ع)، ترافیک مدیریت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید