حضور گل محمدی در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس

به گزارش مجله کالارنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس،جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور اعضا، مدیرعامل باشگاه، سرمربی و مدیر تیم برگزار گردید.

حضور گل محمدی در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس

در این جلسه محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گزارشی از فرایند مذاکرات برای جذب یحیی گل محمدی و دستیارانش به اعضای هیات مدیره ارائه کرد.

این در حالی است که اعضای هیات مدیره پیش از این موافقت خود را با جذب گل محمدی اعلام نموده بودند و پس از توضیحات انصاری فرد در جریان کامل جذب کادر فنی جدید و بازیکنان خارجی قرار گرفتند.

در این جلسه که یحیی گل محمدی و افشین پیروانی هم در آن حضور داشتند مدیر تیم پرسپولیس توضیحاتی در مورد شرایط این تیم به اعضای هیات مدیره ارائه کرد.

همچنین یحیی گل محمدی سرمربی تیم پرسپولیس برنامه های خود را به اعضای هیات مدیره ارائه کرد. اعضای هیات مدیره برای سرمربی جدید پرسپولیس در مدت زمان قراردادش با این باشگاه آرزوی موفقیت کردند و ابراز امیدواری نمودند تا او بتواند نتایج خوب پرسپولیس را تداوم بخشد.

در ادامه این جلسه، در مورد شرایط تیم های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا و تصمیمی که کمیته مسابقات برای محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی اتخاذ نموده صحبت شد.

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امیدوار هستند که کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا این تصمیم عجیب را لغو کند.

از طرف دیگر در این جلسه مقرر شد برخورد قاطعی با تصمیمات غیر ورزشی کنفدراسیون شده و اگر تصمیم نهایی کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا، محرومیت تیم های ایرانی از میزبانی باشد در آن صورت همه تیم ها از لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2020 کناره گیری نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 784

به "حضور گل محمدی در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور گل محمدی در جلسه هیات مدیره باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید