خبرنگاران ماهانه یک هزار میلیارد ریال به پروژه راه آهن اردبیل تزریق می گردد

به گزارش مجله کالارنا، اردبیل - خبرنگاران - استاندار اردبیل گفت: تا انتها امسال ماهانه یک هزار میلیارد ریال اعتبار به پروژه راه آهن اردبیل- میانه پرداخت می گردد تا فرایند اجرایی این پروژه همچنان تسریع شده و در زمان پیش بینی شده و قبل از انتها دولت دوازدهم به بهره برداری برسد.

خبرنگاران ماهانه یک هزار میلیارد ریال به پروژه راه آهن اردبیل تزریق می گردد

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگاران، اکبر بهنامجو در حاشیه ملاقات با محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه اضافه نمود: با این پرداخت ها، جمع اعتبار تزریقی به پروژه از منابع مختلف به حدود 12 هزار میلیارد ریال خواهد رسید.

وی اعلام کرد: آخرین اعتبار تزریقی به پروژه راه آهن اردبیل در هفته گذشته به میزان یک هزار و 500 میلیارد ریال بود که از سوی بانک ملی پرداخت شد.

استاندار اردبیل پیشتر گفته بود که فرایند اجرای ریل گذاری راه آهن اردبیل - میانه به صورت مستمر نظارت می گردد تا خللی در فرایند پیشرفت طرح صورت نگیرد.

عملیات ریل گذاری راه آهن اردبیل - میانه بهمن ماه گذشته به صورت رسمی آغاز شده و قرار است میزان ریل گذاری در این طرح تا سرانجام سال جاری به 100 کیلومتر برسد.

عملیات اجرایی راه آهن میانه - اردبیل به طول تقریبی 175 کیلومتر در سال 84 آغاز شده است.

در طرح راه آهن اردبیل - میانه 62 دستگاه تونل به طول 23 هزار و 810 متر، چهار کیلومتر پل دره ای عظیم، سه کیلومتر پل آبرو و 10 دستگاه گالری به طول چهار کیلومتر اجرا می گردد.

منبع: ایرنا
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1492

به "خبرنگاران ماهانه یک هزار میلیارد ریال به پروژه راه آهن اردبیل تزریق می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ماهانه یک هزار میلیارد ریال به پروژه راه آهن اردبیل تزریق می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید