ملاقات خالد بن سلمان با رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا

به گزارش مجله کالارنا، معاون وزیر دفاع عربستان سعودی روز دوشنبه با رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در ریاض ملاقات و گفت وگو کرد.

ملاقات خالد بن سلمان با رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا

به گزارش گروه بین الملل مجله کالارنا، خالد بن سلمان معاون وزیر دفاع عربستان سعودی روز دوشنبه در ریاض با ژنرال مارک میلی رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ملاقات کرد.

خالد بن سلمان با انتشار تصویری از این ملاقات در صفحه شخصی خود نوشت که این ملاقات با هدف تایید عزم دو کشور برای حفظ امنیت منطقه در چارچوب همکاری تاریخی ریاض با واشنگتن است.

فرزند شاه سعودی در ادامه پیغام توئیتری خود نوشت که وی در این ملاقات از کوشش های آمریکا در حفظ امنیت منطقه به وسیله ارسال نیرو و سامانه های دفاع موشکی به عربستان قدردانی کرد.

نکته قابل توجه، زاویه عکسی است که خالد بن سلمان از این ملاقات منتشر نموده است.

در این عکس تنها تصویر عبدالعزیز آل سعود موسس پادشاهی سعودی و محمد بن سلمان ولیعهد سعودی دیده می گردد و تصویر سلمان بن عبدالعزیز پادشاه کنونی این کشور که در بستر بیماری نهاده شده است، دیده نمی گردد.

دوشنبه هفته پیش بود که سلمان بن عبدالعزیز به بیمارستان منتقل شد و بر اساس گزارش دیوان پادشاهی سعودی، وی روز پنجشنبه تحت یک عمل جراحی نهاده شد.

بر اساس اعلام مقامات سعودی در این عمل جراحی، کیسه صفرای شاه این کشور در بیمارستان ملک فیصل برداشته شده است.

سلمان بن عبدالعزیز پسر بیست وپنجم عبدالعزیز (بنیانگذار پادشاهی سعودی) هفتمین شاه کشورش است که از سال 2015 به قدرت رسیده است.

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 31 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1209

به "ملاقات خالد بن سلمان با رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات خالد بن سلمان با رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید