رشته هتلداری در کانادا

به گزارش مجله کالارنا، شرایط تحصیل در رشته هتلداری در کانادا

مدرک هتلداری به دانش آموزانی که مایل به پیروی از مدیریت حرفه ای در صنعت خدمات در یک سازمان متمرکز بین المللی و یا شرکت در یک پروژه باشند، اعطا می گردد. اینکه شما از جهت استاندارد یا جهت یارانه ای EuroBA پیروی می کنید و یک ترم در دانشگاه برایتون تحصیل می کنید، به شما این فرصت را می دهد که مدرک بین المللی درجه یک بگیرید. مدیریت کارشناسی (BHM) یک برنامه دو رشته ای در دانشگاه ویتنبورگ، همراه با دانشگاه برایتون است. با تحصیل در Apeldoorn، وین و Eastbourne همچون تحصیل در هلند، اتریش و تحصیل در انگلستان مدارک زیر را را دریافت خواهید کرد:

رشته هتلداری در کانادا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای مولتیپل کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی بین المللی (BBA) در مدیریت هتل داری

لیسانس هنر (BA) مدیریت بین المللی هتل داری

مدرک کارشناسی مدیریت بین المللی (IBA) با تخصص در مدیریت هتل داری

دوره های هتلداری در کانادا

مدیریت هتل داری یکی از صنایع رو به رشد کانادا است. برنامه های مدیریت هتل و رستوران در کالج های انتاریو یک انتخاب عالی برای کسانی است که جذابیت های حرفه ای لازم برای حفظ استقرار در صنعت را دارند. اگر شما علاقه مند به مدیریت هتلداری هستید و می توانید خود را در خط مقدم یک هتل، رستوران یا استراحتگاه فرض کنید، این دوره ها برای شما مفید می باشد.

آموزش کسب و کار در کانادا را با دوره هایی مانند آمار، ارتباطات و کنترل ارائه می گردد. این دوره ها، همراه با جدیدترین نرم افزار مدیریت رستوران و هتل، شما را با مهارت های هدفمند برای ماندن در امور اقتصادی و کسب و کار و نظارت بر استقرار تجهیز خواهد نمود. پذیرش برنامه مدیریت هتل داری احتیاج به دیپلم دبیرستان انتاریو (OSSD) یا معادل آن با اعتبار 12 نمره انگلیسی دارد. دوره 12 ریاضیات نیز ممکن است مورد احتیاج باشد.

فارغ التحصیلان دوره هتلداری در کانادا

بخش هتل داری، گردشگری و اوقات فراغت به دنبال نام تجاری و پایدار، مدیریت استعداد و تقویت بازاریابی و فروش است. فارغ التحصیل Wittenborg در مدیریت هتل داری همه این مسائل را یاد خواهد گرفت. مدرک درجه دو در مدیریت بین المللی هتل داری دانش آموزان را به جنبه های مدیریتی مورد احتیاج برای نظارت بر فعالیت های روزمره استراحتگاه ها، مراکز بازی و امکانات مهمانی، یا مدیریت بخش های برنامه ریزی رویدادهای تخصصی مدارس، سازمان های بهداشتی و شرکت ها آشنا خواهد نمود.

مشاغل هتلداری در کانادا

آغاز حقوق در صنعت هتل داری (چه هتل، رستوران و یا رفت و آمد مکرر) می تواند از 23،000 تا 29،000 دلار در سال آغاز گردد. با این حال، با کسب تجربه و صعود از نردبان به سمت مدیر یا سرپرست، می توانید حقوق بین 35،000 تا 50،000 دلار را داشته باشید. تعدادی از فرصت های شغلی در زمینه مدیریت هتل داری وجود دارد که بسته به منطقه مورد علاقه خود، موقعیت های احتاقتصادی می تواند شامل:

معاون مدیر رستوران و یا معاون مدیر هتل

سرپرست هتل، رستوران یا غذا

پرسنل

سرپرست پرسنل

فروش امکانات هتل

رشته مدیریت هتلداری در کانادا

  • تحصیل در رشته مدیریت هتلداری بین المللی در مقطع لیسانس

تحصیل در رشته مدیریت هتلداری بین المللی برای علاقه مندان این امکان را فراهم میسازد تا دانش خود را در حوزه مدیریت، تحلیل و روابط بین فردی در دنیای صنعتی گسترش دهند.

  • طول دوره 2 سال، ویژه دارندگان مقطع فوق دیپلم و یا دیپلمای کالج

این برنامه یک دوره تکمیل دوره کارشناسی است که دوره های سه و چهار ساله را در یک دوره دو ساله در رشته های دانشگاهی ارائه می دهد.

پیش احتیاج:

  • مدرک فوق دیپلم و یا دیپلمای کالج
  • با آیلتس 5

با تحصیل در این رشته دانشجویان دانش مورد احتیاج در زمینه هتلداری بین المللی را فرا خواهند گرفت و تجربه ی کار با هتلداران را بدست می آورند.

دانشجویان در این دوره با صنعت هتلداری در یک چشم انداز دنیای آشنا خواهند شد و فرصت این را دارند که مهارت های جدید کسب شده را در دوره کارآموزی مورد استفاده قرار دهند.

این برنامه پویا طیف گسترده ای از مهارت های مدیریتی و تحلیلی را برای موفقیت در حرفه مدیریت هتل داری توسعه می دهد و دانشجویان در تعامل با مدارس بین المللی و آموزش های در پیش رو، مدیریت هتل های بین المللی، اقتصاد مشترک، فناوری، کارآفرینی، دنیای شدن، ارتباطات چند فرهنگی و مهمان نوازی را آموزش خواهند دید. دروسی همچون مدیریت چند فرهنگی و ارتباطات، تجزیه و تحلیل صنعت، استراتژی در عمل و مدیریت گردشگری عملیات در این دوره ها اموزش داده می گردد.

دوره کارورزی:

در سال آخر تحصیلی، دانشجویان مهارت های خود را به وسیله یک دوره کارآموزی اجباری سه ماهه به همراهی یک تیم اختصاصی از اعضای هیات علمی و کارکنان برای پیدا کردن صندلی کار خود، در یک نقطه از دنیا می گذرانند. دوره کارآموزی دانشجویان را قادر می سازد تا فرصت های شغلی خود را برای اشتغال در سراسر دنیا فراهم آورند.

بعضی از عناوین شغلی:

  • مشاور در امور هتلداری بین المللی Consulting
  • مدیریت صنعت توریسم Tourism Management
  • مدیریت مراسم و دوره ها Event Management

میانگین حقوق سالیانهرشته هتلداری در کانادا 75 هزار دلار می باشد.

منبع: اینترنت
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1272

به "رشته هتلداری در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشته هتلداری در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید