رن 1 - 2 چلسی؛ صعود قطعی شد

به گزارش مجله کالارنا، چلسی در دیداری سخت پیروز شد 1-2 رن را مغلوب کند.

رن 1 - 2 چلسی؛ صعود قطعی شد

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، آبی های لندن در شبی که تیمو ورنر موقعیت های خوبی را از دست داد، با گل دقیقه 90 اولویه ژیرو در نهایت 1-2 به فزونی دست یافته و به فرایند درخشان هفته های اخیر خود ادامه دادند.

اما حملات این تیم ادامه یافت و در نهایت آبی های لندن در دقیقه 20 به گل اول دست یافتند. روی پاس عمقی و تماشایی میسون مونت، هودسون اودوی مقابل دروازه رن در موقعیتی تک به تک قرار گرفته و با ضربه ای دقیق پیروز به زدن گل اول شد.

در دقیقه 30 و روی ارسال بن چیلول بود که خود میسون مونت در دهانه دروازه صاحب موقعیت گلزنی شد، اما گومیس با خروجی پیروز این ضربه را مهار کرد. در اواخر نیمه اول دوکو با گذر از سد چیلول روی دروازه چلسی ارسال کرد، اما ضربه ژیراسی با مهار خوب مندی همراه شد و در نهایت چلسی با فزونی 0-1 راهی رختکن شد.

در همان اوایل نیمه دوم بود که میسون مونت باز هم با ارسال یک پاس تماشایی این بار تیمو ورنر را صاحب فرصت گلزنی کرد، اما لی سیلیکی دروازه رن را نجات داد.

در ادامه جریان بازی آرام شد و دو تیم بیشتر در میانه میدان صاحب توپ بودند. در دقیقه 72 رن صاحب بهترین فرصت برای زدن گل فزونی شد، اما مندی با مهاری درخشان ضربه ژیراسی را از زاویه ای بسته دفع کرد.

دقایقی بعد رن فاصله ای تا زدن گل تساوی نداشت، اما مندی ابتدا ضربه نیامسی را مهار نموده و در ادامه روی خط دروازه پیروز به بازگرداندن ضربه انزونزی شد.

اما در دقیقه 85 بالاخره رن به گل تساوی دست یافت. ژیراسی در دهانه دروازه صاحب موقعیت گلزنی شد و با ضربه سر از فاصله نزدیک دروازه مندی را باز نموده و گل تساوی را به ثمر رساند.

اما در دقیقه 90 چلسی به گل دوم دست یافت. روی پاس حکیم زیاش این تیمو ورنر بود که در موقعیتی تک به تک نتوانست دروازه را باز کند، اما روی ریباند اولیویه ژیرو با ضربه سر کار را تمام کرد تا چلسی با این فزونی صعود خود به دور بعد را قطعی سازد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 دی 1399 بروزرسانی: 9 دی 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1414

به "رن 1 - 2 چلسی؛ صعود قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رن 1 - 2 چلسی؛ صعود قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید