صدور مجوز اولیه تأسیس 22 مجموعه جدید گردشگری در استان اصفهان

به گزارش مجله کالارنا، معاون سرمایه گذاری و امور طرح های اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان عصر روز گذشته از صدور مجوز اولیه تاسیس 22 مجموعه جدید گردشگری در استان اصفهان اطلاع داد.

صدور مجوز اولیه تأسیس 22 مجموعه جدید گردشگری در استان اصفهان

به گزارش مجله کالارنا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان، نهمین نشست کمیته فنی سرمایه گذاری گردشگری استان اصفهان در سال 1397، با حضور سیدعلی صالح درخشان معاون امور سرمایه گذاری و طرحهای اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان و اعضای کمیته برگزار گردید.

درحاشیه این نشست سید علی صالح درخشان در رابطه با مصوبات این کمیته مطرح نمود: از مجموع طرحهای پیشنهادی تعداد 22 طرح با اکثریت آرا به تصویب رسید.

او گفت: از مجموع طرح های تصویب شده مجموعا 10 طرح در شهرستان اصفهان به تصویب رسید.

درخشان اظهار کرد: این طرح ها شامل صدور مجوز تاسیس اولیه 2 هتل، 1 مهمانپذیر، 2 اقامتگاه سنتی با نجات بخشی خانه های تاریخی، 2 سفره خانه سنتی در شهر اصفهان و همچنین 3 مجتمع گردشگری در محور شرق شهرستان اصفهان در راستای مقابله با پدیده خشکسالی و تشویق مردم محلی به توسعه گردشگری در محدوده شرق شهرستان اصفهان است.

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان در خصوص سایر طرحهای تصویب شده در این نشست توضیح داد: در نهمین نشست کمیته سرمایه گذاری گردشگری استان، مجوز اولیه تاسیس 2 اقامتگاه سنتی در روستاهای چوپانان و بلاآباد از توابع شهرستان نائین، مجوز اولیه تاسیس 1 اقامتگاه سنتی در روستای دماب و 1 مجتمع گردشگری در روستای امید آباد از توابع شهرستان نجف آباد، مجوز اولیه تاسیس 1 اقامتگاه سنتی در شهر بادرود از توابع شهرستان نطنز و مجوز تاسیس 1 سفره خانه سنتی در روستای میرآباد و 1 مجتمع گردشگری در روستاهای افجان از توابع شهرستان تیران و کرون صادر شد.

درخشان گفت: از دیگر مجوزهای صادر شده در این نشست می توان به صدور مجوز اولیه تاسیس 1 مجتمع گردشگری در محور مواصلاتی اصفهان و تهران در شهرستان شاهین شهر و میمه، صدور مجوز اولیه تاسیس 4 مجتمع گردشگری به ترتیب در روستای کرچکان شهرهای چمگردان و زرین شهر از توابع شهرستان لنجان اشاره نمود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 30 بهمن 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 73

به "صدور مجوز اولیه تأسیس 22 مجموعه جدید گردشگری در استان اصفهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز اولیه تأسیس 22 مجموعه جدید گردشگری در استان اصفهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید