علیزاده طباطبایی: فیلم خودکشی قاضی منصوری در پرونده نیست

به گزارش مجله کالارنا، سید محمود علیزاده طباطبایی، وکیل خانواده غلامرضا منصوری در خصوص آخرین شرایط پرونده قاضی منصوری، اظهار کرد: متأسفانه تا به امروز اقدام خاصی انجام نشده است، ما از دادستانی رومانی درخواست کردیم که تمامی مدارک را مستقیماً برای خانواده بفرستند تا ببینیم وصیت نامه یا مدرک خاصی به همراه غلامرضا منصوری بوده است یا خیر، اما هنوز هیچ مدرکی به دست ما نرسیده است.

علیزاده طباطبایی: فیلم خودکشی قاضی منصوری در پرونده نیست

به گزارش ایلنا، وی افزود: چند روز گذشته نیز بازپرس پرونده طی تماسی گفت که رومانی اعلام کرده مدارکی برای خانواده ارسال شده است، لطفاً برای تحقیقات بیشتر مدارک را به بازپرسی ارائه کنید، که من گفتم هیچ مدرکی به دست خانواده نرسیده است.

علیزاده طباطبایی بیان نمود: آنچه که خانواده معقتد هستند و شواهد و قرائن نیز نشان می دهد، این است که دلیلی برای خودکشی وجود نداشته، اما گزارشی که به ما ارائه شده است، بیان می دارد که قاضی منصوری خودکشی کرده است، در مجموع ما منتظر هستیم تا همه ابعاد پرونده روشن شود.

وی ادامه داد: هیچ فیلمی مبنی بر تأیید موضوع خودکشی در پرونده نیست و تنها گزارشی از دادستانی رومانی در پرونده وجود دارد که اعلام شده غلامرضا منصوری خودکشی کرده که حتی به ما اجازه داده نشد رونوشتی از آن گزارش برداریم و تنها اجازه خواندن آن گزارش را به ما دادند.

منبع: فرارو
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1388

به "علیزاده طباطبایی: فیلم خودکشی قاضی منصوری در پرونده نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیزاده طباطبایی: فیلم خودکشی قاضی منصوری در پرونده نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید