علی کریمی از حضور در تلویزیون انصراف داد؛ برنامه، نمایشی است!

به گزارش مجله کالارنا، نامزد حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال با تاکید بر این که برنامه در نظر گرفته شده نمایشی است و به صلاح فوتبال نیست از حضور در تلویزیون برای مناظره در خصوص انتخابات انصراف داد.

علی کریمی از حضور در تلویزیون انصراف داد؛ برنامه، نمایشی است!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، علی کریمی با ارسال نامه ای به مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما از حضور در برنامه ای که برای کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال در نظر گرفته شده است، انصراف داد.

در نامه علی کریمی آمده است: احتراما به آگاهی می رسانم اینجانب علی کریمی نامزد تصدی سمت ریاست فدراسیون فوتبال سال هاست نقاط ضعف فوتبال ایران و راه های برون رفت از بحران فعلی فوتبال کشور را در قالب مصاحبه های مختلف بیان نموده ام و اکنون حضور در یک برنامه ضبط شده تلویزیونی و مناظره با سایر کاندیداهای محترم را به صلاح فوتبال کشور ندانسته و آن را بیشتر نمایشی می بینم.

صدا و سیما سال ها فرصت داشته تا با آنالیز شرایط فوتبال کشور و دعوت از اهالی فوتبال و کارشناسان، نقش خود را به عنوان رسانه در جهت بهبود شرایط فوتبال ایفا نماید اما به نظر می رسد اکنون در فاصله هفت روز تا انتخابات، ساختن این برنامه چندان به نفع فوتبال نخواهد بود.

لذا ضمن تشکر از دعوت شما برای حضور در برنامه فوتبال برتر، ترجیح می دهم برنامه های خود را برای اداره فدراسیون فوتبال در فضای دیگر به اطلاع مردم عزیز و اعضای محترم مجمع برسانم.

انتخابات فدراسیون فوتبال روز 10 اسفند برای شناخت رئیس و اعضای هیات رئیسه برگزار خواهد شد. به همین خاطر شبکه سه سیما از چهار کاندیدای ریاست این فدراسیون دعوت نموده است که برای ارائه برنامه هایشان به تلویزیون بروند. علی کریمی، شهاب الدین عزیزی خادم، کیومرث هاشمی و مصطفی آجرلو گزینه های ریاست فدراسیون فوتبال هستند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1605

به "علی کریمی از حضور در تلویزیون انصراف داد؛ برنامه، نمایشی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی کریمی از حضور در تلویزیون انصراف داد؛ برنامه، نمایشی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید