مخالفت بازیکنان اینتر با درخواست رئیس باشگاه برای کاهش حقوق، تردید کونته برای ماندن

به گزارش مجله کالارنا، درخواست رئیس باشگاه اینتر از اعضای این باشگاه برای موافقت با کاهش حقوق شان به مذاق آنها خوش نیامده است.

مخالفت بازیکنان اینتر با درخواست رئیس باشگاه برای کاهش حقوق، تردید کونته برای ماندن

به گزارش خبرنگاران، نشریه کوریره دلواسپورت ایتالیا مدعی شده است که درخواست استیون ژانگ رئیس باشگاه اینتر از اعضای این تیم برای کاهش حقوق شان به منظور جبران ضرر های مالی ناشی از شیوع کرونا مورد موافقت آنها قرار نگرفته است و حتی امکان دارد که سرمربی و مدیراجرایی باشگاه راه خود را از نراتزوری جدا کنند.

اینتر هفته گذشته برای اولین بار از سال 2011 و برای نوزدهمین بار در طول تاریخ قهرمان سری A شد اما زمان زیادی از جشن قهرمانی کونته و مردانش نگذشته بود که رئیس شان استیون ژانگ کام آنها را با یک خبر بد، تلخ کرد و گفت به خاطر بحران مالی باشگاه آنها باید با کاهش حقوق شان موافقت کنند وگرنه پیشبرد پروژه های باشگاه برای فصل آینده غیرممکن خواهد شد.

گویا چیزی ژانگ از اعضای تیم درخواست کرده شامل چشم پوشی از حقوق کامل یک ماه شان و علاوه بر آن پاداش های مربوط به قهرمانی در سری A می شود چیزی که با مخالفت تمامی بازیکنان روبرو شده و حتی عصبانیت برخی از آنها را هم در پی داشته است.

کوریره همچنین نوشته است که علاوه بر بازیکنان تیم، آنتونیو کونته سرمربی تیم و مدیران باشگاه جوزپه ماروتا و پیرو اوسیلیو هم به هیچ عنوان از درخواست ژانگ استقبال نکرده اند.

اکنون حدس هایی درباره احتمال جدایی تعدادی از اعضای این در صورت ناتوانی اینتر در پرداخت حقوق و مطالبات آنها صورت گرفته است که این اتفاق در صورت تحقق به معنا از شروع دوباره پروژه گروه سونینگ در اینتر از صفر خواهد بود.

کونته، ماروتا و اوسیلیو هر سه تا پایان فصل آینده با اینتر قرارداد دارند و این در حالیست که گروه سونینگ همچنان در جستجوی سرمایه گذاری است که حاضر شود تنها بخشی از سهام این گروه را خریدار کند و هنوز در انجام آن پیروز نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 خرداد 1400 بروزرسانی: 7 خرداد 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1695

به "مخالفت بازیکنان اینتر با درخواست رئیس باشگاه برای کاهش حقوق، تردید کونته برای ماندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخالفت بازیکنان اینتر با درخواست رئیس باشگاه برای کاهش حقوق، تردید کونته برای ماندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید