مهلت 10 روزه دانشگاه های مقصد برای آنالیز مهمانی دروس عملی دانشجویان شروع شد

به گزارش مجله کالارنا، آنالیز درخواست دانشجو یان برای میهمان شدن دروس عملی در دانشگاه های محل سکونت از امروز شروع و تا 6 شهریور ادامه دارد.

مهلت 10 روزه دانشگاه های مقصد برای آنالیز مهمانی دروس عملی دانشجویان شروع شد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، بر اساس اعلام سازمان امور دانشجویان، همه دانشجویان کاردانی و کارشناسی می توانند در نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 به صورت میهمان دروس عملی و آزمایشگاهی را در نزدیک ترین دانشگاه محل سکونت خود بگذرانند.

دانشجویان متقاضی از 6 مرداد تا 18 مرداد ماه با مراجعه به سامانه جامع سازمان امور دانشجویان به نشانی اینترنتی سامانه سجاد https://portal.saorg.ir درخواست خود را ثبت نموده اند.

این امکان صرفا برای نیم سال اول سال تحصیلی 1400-1399 و برای دروس عملی و آزمایشگاهی است.متقاضیان باید دانشگاه هایی را انتخاب نمایند که در محل سکونت خانواده متقاضیان یا نزدیکترین دانشگاه به محل سکونت باشد.

پس از خاتمه مهلت ثبت نام، دانشگاه های مبدأ از 19 مرداد تا 27 مرداد ماه درخواست ها را آنالیز کردند و از امروز 28 مرداد ماه تا 6 شهریور ماه هم دانشگاه های مقصد درخواست ها را آنالیز می نمایند.

دانشجویان می توانند پس از ثبت درخواست و دریافت کد پیگیری، نتیجه درخواست خود را به وسیله سامانه سجاد پیگیری نموده و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و سازمان با توجه به شرایط موجود خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 مهر 1399 بروزرسانی: 14 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1236

به "مهلت 10 روزه دانشگاه های مقصد برای آنالیز مهمانی دروس عملی دانشجویان شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت 10 روزه دانشگاه های مقصد برای آنالیز مهمانی دروس عملی دانشجویان شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید