نحست وزیر یونان به ملت خود دروغ می گوید

به گزارش مجله کالارنا، خبرنگاران: وزیر دارایی آلمان انتقاد سختی را به دولت جدید یونان وارد نموده و گفت نخست وزیر این کشور به مردم خود دروغ می گوید.

نحست وزیر یونان به ملت خود دروغ می گوید

سفر با تور یونان ارزان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید.

به گزارش گروه بین الملل مجله کالارنا، وولفگانگ شایبله وزیر دارایی آلمان در مصاحبه با زد دی اف انتقاد سختی به دولت جدید یونان وارد نموده و خود را در این باره بسیار عصبانی نشان داد.

وی این انتقاد را به آلکسیس تسیپراس نخست وزیر یونان وارد کرد که به ملت خود دروغ گفته و به آن ها وعده های غلط می دهد. همزمان امیدهایی داده می گردد و توضیخ داده می گردد که طرف دیگر در ایجاد مسائل مقصر است و این با واقعیت کم تر منطبق است.

شایبله همچنین توضیح داد که برای یک چنین بحران سخت مانند یونان راه چاره سریع وجود ندارد، بلکه یک راه سخت و طولانی برای بهبود شرایط در این کشور وجود دارد.

چندی پیش نیز وزیر دارایی آلمان در مصاحبه با رادیو آلمان به دولت جدید یونان این انتقاد را وارد کرد که نسبتا غیر مسئولانه رفتار نموده و به شرکای خود توهین می نماید.

وی همچنین تاکید نمود که خواستار جدایی یونان از منطقه یورو نیست؛ اما این کشور باید حداقل اقدامات را برای اینکه بخصوص خواسته های شخصی خود را برطرف کند انجام دهد.

ع

منبع: تسنیم
انتشار: 7 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 328

به "نحست وزیر یونان به ملت خود دروغ می گوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نحست وزیر یونان به ملت خود دروغ می گوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید