پیام سازمان انرژی اتمی به مناسبت دهمین سالگرد شهادت دکتر مجید شهریاری

به گزارش مجله کالارنا، سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت دهمین سالگرد شهادت دانشمند هسته ای شهید دکتر مجید شهریاری با تأکید بر تداوم راه این شهید اعلام کرد که دانشمندان صنعت هسته ای جهت اقتدار را با قدرتی مضاعف طی خواهند کرد.

پیام سازمان انرژی اتمی به مناسبت دهمین سالگرد شهادت دکتر مجید شهریاری

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران شنبه شب با انتشار پیامی در توئیتر به مناسبت دهمین سالگرد شهید دکتر مجید شهریاری تأکید کرد که راه این شهید بزرگوار و سایر شهدای گرانقدر ادامه دار خواهد بود.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی خبرنگاران بخوانید. (کلیک کنید)

در پیام توئیتری سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران آمده است: 8 آذر 1389 یادآور اقدام سخیفانه دشمنان جمهوری اسلامی ایران در ترور تئوریسین و پایه گذار غنی سازی بیست درصدِ صنعت هسته ای ایران می باشد. شهید شهریاری با علم و ایمان وصف ناپذیر خود، استیصال بدخواهان این سرزمین در تضعیف ایران سرفراز را به ارمغان آورده بود.

سازمان انرژی اتمی کشورمان در پیام دیگری تصریح کرده است: مستکبرین جهانی بدانند که دانشمندان صنعت هسته ای بر مبنای تدابیر و راهبرد نظام جمهوری اسلامی ایران و بر اساس سه اصل عزت، حکمت و مصلحت، جهت اقتدار این کشور را با قدرت مضاعف طی خواهند نمود. راه این شهید بزرگوار و سایر شهدای گرانقدر ادامه دار خواهد بود.

.+

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 دی 1399 بروزرسانی: 11 دی 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1419

به "پیام سازمان انرژی اتمی به مناسبت دهمین سالگرد شهادت دکتر مجید شهریاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام سازمان انرژی اتمی به مناسبت دهمین سالگرد شهادت دکتر مجید شهریاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید