ویزای کانادا: کانادا؛ بهترین مقصد مهاجرتی دنیا

به گزارش مجله کالارنا، طبق شاخص Anholt-Ipsos Nation Brands ، سال جاری مردم سراسر جهان، کانادا را سومین مقصد مهاجرتی برتر جهان دانسته اند. سال 2018 کانادا صندلی پنجم را در این شاخص داشت. این در حالی است که فقط فرانسه و آلمان صندلی های بالاتر از کانادا را دارند. این رتبه بندی حاصل بیش از 20 هزار مصاحبه آنلاینی است که با افراد بالای 18 سال در 20 کشور جهان انجام گرفته است.

ویزای کانادا: کانادا؛ بهترین مقصد مهاجرتی دنیا

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله کانادا با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

در این شاخص 50 کشور برتر برای مهاجرت معرفی می شوند. کانادا در سه دسته از دسته های شش گانه رتبه نخست را کسب نموده است: مهاجرت و سرمایه گذاری، مردم و حاکمیت. کانادا بعلاوه تنها کشور در بین 5 کشور برتر بوده است که صندلی خود را به لحاظ حاکمیت، فرهنگ و توریسم بهبود بخشیده است. این دومین سال پیاپی است که کانادا رتبه نخست را در دسته مهاجرت و سرمایه گذاری کسب می نماید؛ این دسته، قابلیت کشور مورد نظر را در جذب افراد برای کار، زندگی و تحصیل و هم تصوراتی که نسبت به کیفیت زندگی و محیط کسب و کار آن وجود دارد می سنجد.

امتیاز دسته مهاجرت و سرمایه گذاری مبتنی بر پنج ویژگی است: کار و زندگی، کیفیت زندگی، مدارک تحصیلی، سرمایه گذاری در کسب و کار و برابری در جامعه. سخنگوی محقق اصلی این شاخص، Vadim Volos ، در رابطه با این یافته ها بیشتر شرح می دهد: شاخص مهاجرت و سرمایه گذاری، توان کشور را در جذب استعداد و سرمایه می سنجد. این شاخص نه تنها با در نظر گرفتن افرادی که به کشور مورد نظر برای تحصیل، کار و زندگی مهاجرت می نمایند سنجیده می گردد بلکه تصوراتی که از شکوفایی مالی آن کشور، برابر فرصت ها و نهایتا تصوراتی که از کیفیت زندگی در آن در اذهان وجود دارد را هم لحاظ می نماید. او در ادامه گفته است که برند (یا اعتبار) یک ملت یک شبه ساخته نمی گردد. به ندرت ملتی پیدا می گردد که بدون حفظ وجهه خود، در بین 5 ملت برتر جهان قرار بگیرد.

بعلاوه از شرکت نمایندگان در این تحقیق خواسته شده بود که ویژگی های شخصیتی این 50 کشور را نام ببرند. 39 درصد از آنها کانادا را محبت آمیز، 30 درصد قابل اعتماد و، 29 درصد شاد و 19 درصد سخاوتمند معرفی نموده اند.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1851

به "ویزای کانادا: کانادا؛ بهترین مقصد مهاجرتی دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای کانادا: کانادا؛ بهترین مقصد مهاجرتی دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید