کاهش 50 درصدی دستمزد مربیان و بازیکنان لیگ عربستان

به گزارش مجله کالارنا، باشگاه های الهلال و الاتحاد عربستان از طرح کاهش 50 درصدی دستمزد ماهانه بازیکنان و مربیان در مقطع کنونی حمایت می نمایند.

کاهش 50 درصدی دستمزد مربیان و بازیکنان لیگ عربستان

به گزارش مجله کالارنا، به نوشته پایگاه خبری الریاضیه نشست باشگاه های عربستانی به منظور تصمیم گیری در مورد کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان روز دوشنبه برگزار خواهد شد.

بر این اساس دو باشگاه الهلال و الاتحاد در جلسه مورد نظر از طرح کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان به میزان 50% از حقوق ماهانه و در ماه های میلادی مارس، آوریل و می حمایت خواهند کرد.

باشگاه النصر عربستان درخواست کرد که میزان کاهش دستمزد با هماهنگی کلیه باشگاه ها به صورت یکسان صورت پذیرد و باشگاه الاهلی نیز اعلام نموده در جلسه فردا پیرامون این موضوع موضع گیری خواهد نمود.

بعضی از باشگاه های عربستانی پیشنهاد کاهش 30 و 40% از مبلغ قرارداد را مطرح نموده اند با این وجود این کاهش تنها شامل دستمزد ماهانه و ویژه مقطعی خواهد بود که به دلیل شیوع بیماری کرونا و تعطیلی مسابقات درآمد باشگاه ها کاهش یافته است.

به همین دلیل گفته می گردد طرح کاهش دستمزد ابتدا در قرارداد مربیان اجرا خواهد شد تا بازیکنان هم نسبت به این موضوع واکنش منفی نداشته باشند.

دستور جلسه فردا با موضوع 3 موضوع در مورد سرنوشت لیگ عربستان تنظیم شده است. میزان کاهش دستمزد بازیکنان و مربیان، نحوه بازگشت بازیکنان و مربیان خارجی به کشورهای خودشان در مقطع توقف تمرینات و مسابقات همچنین سرنوشت مسابقات فصل جاری و مشخص زمان از سرگیری تمرینات.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1023

به "کاهش 50 درصدی دستمزد مربیان و بازیکنان لیگ عربستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش 50 درصدی دستمزد مربیان و بازیکنان لیگ عربستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید