شروع ثبت نام قرعه کشی خرید بلیت مسابقات ایران در جام جهانی

به گزارش مجله کالارنا، فدراسیون فوتبال از شروع ثبت نام قرعه کشی خرید بلیت مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر طبق برنامه از صبح امروز (یکشنبه) اطلاع داد.

شروع ثبت نام قرعه کشی خرید بلیت مسابقات ایران در جام جهانی

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، اطلاعیه فدراسیون فوتبال در مورد قرعهکشی خرید بلیت مسابقات تیم ملی فوتبال به این توضیح است:

پیرو اطلاعیه های قبلی در مورد قرعه کشی خرید بلیت مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی، ثبت نام از ساعت 8 صبح روز یکشنبه 4 اردیبهشت شروع شده و طبق برنامه در سامانه ticket.ffiri.ir تا ساعت 24 روز سه شنبه 6 اردیبهشت ادامه خواهد داشت.

با توجه به تماس های مکرر و سوالات مطرح شده بدینوسیله ضروری است مواردی به استحضار علاقمندان رسانده گردد؛

1- افرادی که به شکل گروهی یا انفرادی پیروز به ثبت نام خواهند شد تنها یک بار این امکان را در اختیار خواهند داشت و امکان تکرار ثبت نام برای یک کاربر (سرگروه یا زیرمجموعه) به صورت گروهی یا انفرادی به هیچ وجه وجود ندارد.

2- قیمت بلیت ها به ترتیب 250 ، 600 و 800 ریال قطر به ترتیب در درجه های 3، 2 و 1 بر اساس قیمت روز تبدیل ریال قطر به ریال ایران محاسبه و مبلغ نهایی به برندگان قرعه کشی جهت پرداخت در مهلت تعیین اعلام خواهد شد.

3- با توجه به ثبت نام همزمان بعضی از علاقمندان در سایت فیفا و سامانه فدراسیون فوتبال، اسامی برندگان قرعه کشی سامانه فدراسیون از سایت فیفا حذف خواهد شد و تنها می توانند بلیت خود را از همین طریق دریافت نمایند.

4- تقدم و تاخر در ثبت نام تاثیری در افزایش یا کاهش شانس علاقمندان در قرعه کشی نخواهد داشت و ثبت نام تا انتها مهلت مقرر طبق اعلام قبلی و بدون محدودیت ادامه خواهد داشت.

5- با توجه به استقبال قابل توجه اجرا شده همانطور که پیش از این اعلام شد اولویت قرعه کشی با داوطلبانی است که جهت خرید بلیت هر سه مسابقه تیم ملی ایران در این مرحله اقدام کرده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 خرداد 1401 بروزرسانی: 24 خرداد 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2129

به "شروع ثبت نام قرعه کشی خرید بلیت مسابقات ایران در جام جهانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام قرعه کشی خرید بلیت مسابقات ایران در جام جهانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید