علم و تکنولوژی

12 هزار نفر در آزمون استخدامی بنیاد مسکن شرکت کردند

تهران (پانا) - معاون پشتیبانی و امور هماهنگی استان های بنیاد مسکن از برگزاری آزمون استخدامی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در سراسر کشور امروز (چهارشنبه) 18 اسفند با رقابت بیش از 12 هزار نفر متقاضی اطلاع داد.

19 خرداد 1401

به آخرالزمان کوانتومی خوش آمدید!

نسل جدیدی از کارآفرینان در صنعت فناوری اطلاعات، ترس، نگرانی و تقدیرگرایی را در مورد تهدیدی که محاسبات کوانتومی برای آینده داده های رمزگذاری شده، امنیت سایبری و شیوه زندگی ما ایجاد می کند ترویج می کنند.

14 خرداد 1401

قیمت روز گوشی موبایل 22 اسفند

قیمت گوشی های موبایل موجود در بازار، مورخ 22 اسفند را مشاهده می کنید.

12 خرداد 1401

عوامل موثر بر تیم سازی در سازمان

اغلب در گروه های کاری غیررسمی، احساس وابستگی نزدیکی بین اعضا به وجود می آید، اما در گروه های کاری رسمی در بیشتر مواقع چنین وفاداری وجود ندارد. برای مدیریت بسیار مهم است خصوصیاتی از قبیل فداکاری و انسجام را در بین اعضای گروه ایجاد کند.

9 خرداد 1401

آیا گوشی شما واقعا به محافظ صفحه نمایش احتیاج دارد؟

گوشی های هوشمند بسیار گران هستند و به همین دلیل مطمئنا دوست ندارید که بعد از هزینه کردن مبلغ هنگفت، با نمایشگر دارای خط و خش های فراوان روبرو شوید. در نتیجه بسیاری از کاربران در کنار خرید گوشی نو، یک گلس محافظ هم برای نمایشگر گوشی موردنظر خریداری می نمایند....

8 خرداد 1401

نقدی بر کتاب خوانی در جامعه معاصر ایرانی

شلاله احمدنژاد؛ در کشور هایی از جمله ایران که سرانه مطالعه مردم به شدت پایین است، اکثرا دیدگاه و واکنش ناهمگون و اشتباهی در باب کتاب و کتاب خوانی به وجود می آید. قسمت اعظم جامعه و مخصوصا اقشاری که از لحاظ مالی اجتماعی سطح پایینی دارند، هیچ دیدگاهی در...

7 خرداد 1401

سنین کودکی برترین زمان برای شناسایی و راهنمایی استعدادها

تهران (پانا) - دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به ایجاد سازمان تعلیم وتربیت کودک، گفت سنین کودکی برترین زمان برای شناسایی و راهنمایی استعدادهای مختلف است که باید به آن توجه گردد.

6 خرداد 1401

گوگل درباره iMessag، اپل را فراخواند

شرکت گوگل خطاب به اپل اعلام نموده است که می خواهد پیغام رسان iMessag در دسترس تمامی کاربران قرار گیرد.

5 خرداد 1401

تور دهلی: برترین زمان سفر به جیپور؛ مرکز صورتی راجستان در هندوستان

جیپور، معروف به شهر صورتی، از شهرهای تاریخی هندوستان جزو برترین مقاصد گردشگری آسیایی به شمار می آید. برای برنامه ریزی برترین زمان سفر به جیپور در این مقاله با ما بخوانید.

24 اردیبهشت 1401

اختصاص 505 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه های نیمه تمام احیای دریاچه ارومیه

مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه با اشاره به اختصاص 505 میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه های نیمه تمام دریاچه گفت: باید در 15 روز اخیر اقدامات عملی برای بازنگری، آسیب شناسی طرح های ستاد احیاء صورت گیرد.

18 اردیبهشت 1401

4 ابزار جانبی عکاسی که می توانید از خبرنگاران بخرید (هفته اول بهمن)

وقتی صحبت از عکاسی می شود، بسیاری بر این باور هستند که تنها توانایی و مهارت های عکاس اهمیت دارد. ولی با این حال، نقش تاثیرگذار و چشم گیر تجهیزات را به هیچ عنوان نمی توان انکار کرد. برخی سبک های عکاسی مستلزم استفاده از تجهیزات خاص هستند. از سوی دیگر، استفاده...

11 اردیبهشت 1401

راهنمای سفارت لهستان و اخذ ویزای این کشور

ویزا و سفارت لهستاناگر قصد سفر به لهستان دارید و نمی دانید چه وقت به سفارت لهستان مراجعه کنید یا برای گرفتن ویزای لهستان به چه چیزهایی احتیاج است و شرایط لازم چیست و سفارت این کشور در کدام نقطه شهر است، اطلاعات مورد احتیاج و چگونگی مراجعه و مدارک مورد...

6 اردیبهشت 1401

طراحی ویلا یک طبقه: سازه ای چوبی، عرصه باغ جهانی عباس آباد را تهدید می نماید

در عرصه باغ جهانی عباس آباد، یک سازه چوبی ساخته شده که تا به امروز صرفا کاربری تبلیغاتی دارد و داد سازمان میراث فرهنگی را در آورده است.

30 فروردین 1401

ایجاد 37 مرکز برای ارتقای کیفیت آموزش خلبان ها

خبرگزاری خبرنگاران-افزایش کمی هواپیما های سبک آموزشی یکی از زیرساخت هایی است که برای ارتقای کیفیت آموزشی خلبان ها در نظر گرفته شده است.

25 فروردین 1401

تمدید ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد فارس از تمدید مهلت ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان در ترم بهمن ماه 1400 اطلاع داد.

25 فروردین 1401

تغییر تازه قوانین کشتی اعلام شد

اتحادیه جهانی کشتی، بعضی از قوانین کشتی را تغییر داد و این تغییرات را در سایت رسمی خود منتشر کرد.

24 فروردین 1401

تور بلغارستان: راهنمای سفارت بلغارستان و اخذ ویزای این کشور

سفارت بلغارستانزمانی که حرف از جایی آرام، دریایی شفاف، ساحل های دوست داشتنی و خلاصه اینکه یک سفر پر از خاطرات خوش در میان باشد حتما باید گوشه ای از ذهنتان به کشوری به نام بلغارستان برسد. بلغارستان کشوری در جنوب شرقی اروپاست که مرکز آن شهری به نام صوفیه...

18 فروردین 1401

معرفی هواپیمای بوئینگ 737

امروز می خواهیم یکی از هواپیماهای محصول شرکت هواپیماسازی بوئینگ را به شما معرفی نماییم، هواپیمای بوئینگ 737 (Boeing 737). از این هواپیما 4 نسل مختلف به بازارهای جهانی و علی الخصوص ایران عرضه گشته است. این هواپیماها در ایران در شرکت های هواپیمایی مختلفی در حال...

7 فروردین 1401

حدیث امام رضا (ع) درباره درد و درمان

حدیث امام رضا (ع) درباره درد و درمان را در این گزارش بخوانید.

1 فروردین 1401

کشاورزی کشور از کشاورزی هوشمند دورافتاده است

خبرنگاران/اردبیل رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: بخش کشاورزی در کشور از کشاورزی هوشمند دورافتاده است که باید نگاه هوشمندانه به کشاورزی داشته باشیم و باید در این زمینه برنامه ریزی گردد.

24 اسفند 1400
تعداد: (368)