مقالات گردشگری

سرپرست استقلال: تا هفته آینده باید پنجره جابجایی باز گردد، قایدی در استقلال می ماند

بحث اصلاح قراردادها را از حسین پورحمیدی، دروازه بان استقلال شروع کردیم. متأسفانه قرارداد قبلی او مناسب نبود و نجومی بود. دغدغه های باشگاه را به او و مدیربرنامه هایش گفتیم و آنها واقعیت را متوجه شدند. وقتی با پورحمیدری و مدیربرنامه هایش صحبت کردیم، پذیرفتند...

28 آبان 1399

سوخو S-70 اوخوتنیک-بی؛ پهپاد جت رادار گریز روسیه! (

با توجه به اطلاعات انتشار یافته در مورد این پرنده، اوخوتنیک در سال 2011 توانست تاییدیه وزارت دفاع روسیه را به دست آورد و صندلی خود به عنوان برنامه توسعه هواپیمای بدون سرنشین ویژه عملیات شناسایی و تهاجمی را تثبیت کند.

24 آبان 1399

دستگیری یک آمریکایی در ترکیه به جرم به پرواز درآوردن پهباد

خبرگزاری خبرنگاران- نیرو های امنیتی ترکیه یک تبعه آمریکا را به جرم پروازدادن غیر قانونی یک پهباد بازداشت کردند.

22 آبان 1399

علی اف درباره قره باغ به وزیر خارجه ترکیه چه گفت؟

ایرنا نوشت: الهام علی اف رییس جمهوری آذربایجان امروز (یکشنبه) در ملاقات مولود چاوش اوغلو وزیر خارجه ترکیه با وی تاکید نمود که باکو خواستار حل مساله قره باغ به وسیله مذاکره است. وی ابراز امیدواری کرد که این درگیریها طولانی نشود.

21 آبان 1399

کاجستان بیستون می تواند به فرصت گردشگری تبدیل گردد

خبرنگاران/کرمانشاه شهردار بیستون گفت: اگر کاجستان بیستون به شهرداری واگذار گردد، آن را تبدیل به یک فرصت گردشگری می کنیم.

16 آبان 1399

شرایط کرونا در استان های ایران روی گوگل مپ نمایش داده می شود

با یک لایه جدید، اکنون کاربران می توانند در اپلیکیشن نقشه گوگل اطلاعات به روز مربوط به همه گیری کرونا را در هر منطقه مشاهده کنند.

11 آبان 1399

به سرمایه گذاران ایجاد بوم گردی در شهرستان مارگون تسهیلات پرداخت می گردد

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، مجید صفایی عصر روز پنجشنبه 20 شهریور ماه در ملاقات با فرماندار شهرستان مارگون اظهار کرد: با برنامه ریزی های اجرا شده پرداخت تسهیلات ملی ارزان قیمت بوم گردی به سرمایه...

8 آبان 1399

نگرانی پنتاگون از نفوذ چین، روسیه و ترکیه در شمال آفریقا

یک رسانه عرب زبان با اشاره به سفر وزیر دفاع آمریکا به شمال آفریقا، نوشت که پنتاگون نگران نفوذ چین، روسیه و ترکیه در این منطقه است.

7 آبان 1399

جهانگیری سند راهبردی توسعه گردشگری را ابلاغ کرد

معاون اول رئیس جمهور سند راهبردی توسعه گردشگری را برای اجرا ابلاغ کرد.

7 آبان 1399

رشته هتلداری در کانادا

شرایط تحصیل در رشته هتلداری در کانادامدرک هتلداری به دانش آموزانی که مایل به پیروی از مدیریت حرفه ای در صنعت خدمات در یک سازمان متمرکز بین المللی و یا شرکت در یک پروژه باشند، اعطا می گردد. اینکه شما از جهت استاندارد یا جهت یارانه ای EuroBA پیروی می کنید و...

1 آبان 1399

سکونتگاهی مربوط به قرون میانی اسلام در قزوین کشف شد

زیبا محمدی، سرپرست هیات حدس اریک تپه الوند استان قزوین ضمن اعلام این که کاوش اریک تپه به منظور مشخص عرصه و پیشنهاد حریم و لایه نگاری این محوطه در محدوده ای با مساحت 5.4 هکتار و با ایجاد 23 گمانه در ابعاد 1×1 و یک گمانه لایه نگاری با ابعاد 1×2 صورت گرفته، گفت:...

21 مهر 1399

میراث تاریخی سودان در سودای طلا نابود می شود

طی یک ماه گذشته تیمی از باستان شناسان در دل صحرای سودان بعد از رسیدن به جبل مراغه فکر کردند راهشان را گم کرده اند چون محوطه باستانی جبل مراغه به طور کامل ناپدید شده بود. اما اشتباهی رخ نداده بود و جویندگان طلا با دستگاه های غول پیکر حفاری تقریبا هر اثری...

18 مهر 1399

بازار مسکن کانادا فعال است اما شیوه های انتخاب خانه تغییر نموده

در بیشتر استان های کانادا خریداران اجازه بازدید از خانه های فروشی را دارند هر چند این کار با اعمال قوانین جدید انجام می گردد و بخاطر وجود خطر موج دوم همه گیری ، رعایت احتیاط در تمامی مراحل اجباری است.

14 مهر 1399

بازگشت موفقیت آمیز فضانوردان ناسا به زمین

فضانوردان فضاپیمای شرکت اسپیس ایکس که به ایستگاه فضایی پرتاب شده بودند، امروز در خلیج مکزیک به سلامت فرود آمدند.

13 مهر 1399

اوتاراکند به زودی شهر توریستی هند می گردد

یکی از این تصمیمات شامل گسترش هلی پد در کدارنات دم است. با توسعه این پارکینگ هلی کوپتر، بالگرد های چینوک هم اکنون می تواند در کدارنات نیز فرود آید. این پیشنهاد در جلسه اخیر توسط کابینه ایالتی تصویب شد.

8 مهر 1399

ملاقات علی شیرکانی با مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در حاشیه بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس با مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس پیرامون همکاری دو نهاد ملاقات و تبادل نظر کرد.

8 مهر 1399

رونالدو همراه با یوونتوس به ساردینیا سفر کرد

برخلاف گزارش های قبلی مبنی بر سفر نکردن ستاره پرتغالی یوونتوس به خانه حریف بعدی این تیم، او بانوی پیر را همراهی می نماید.

7 مهر 1399

هیچ جای مازندران برای گردشگری در روزهای کرونایی امن نیست

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، هیچ جای مازندران برای گردشگری در روزهای کرونایی امن نیست.

30 شهریور 1399

اعتراض ایران به پیشنهاد ترکیه برای ثبت پرونده خوشنویسی اسلامی

ایسنا/ براساس خبرهای واصله، اعتراض ایران به پیشنهاد ترکیه برای ثبت پرونده خوشنویسی اسلامی صورت گرفت.

30 شهریور 1399

ادامه پرواز هواپیماهای شناسایی ناتو در مجاورت مرزهای روسیه

جنگنده های پدافند هوایی روسیه بار دیگر مجبور شدند برای اسکورت هواپیماهای شناسایی آمریکایی و آلمانی بر فراز دریای سیاه و دریای بالتیک، به هوا بلند شوند.

27 شهریور 1399
تعداد: (332)