همه اخبار و مقاله ها

متن تبریک موفقیت کاری؛ 23 پیغام آرزوی موفقیت در کار

مجموعه ای جدید از انواع متن تبریک موفقیت کاری رسمی و آرزوی موفقیت در کار با بیانی محبت آمیز که امیدواریم مورد توجه و استفاده شما قرار گیرد.

18 اسفند 1399

با پول نقد وارد صندلی های سوخت نشوید

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا بانک مرکزی دستورالعمل های مختلفی مبنی بر دریافت نکردن پول نقد صادر نموده که به صندلی ها هم ابلاغ شده و تقاضای ما از مردم این است که از کارت های بانکی خود برای پرداخت هزینه سوخت استفاده...

18 اسفند 1399

دستور رئیس قوه قضائیه برای تعیین تکلیف خودروهای وارداتی

رئیس کل گمرک ایران با بیان اینکه دو تا سه هزار خودروی وارداتی در حال رسیدگی در محاکم قضایی هستند، گفت: این خودروها ممکن است مرجوع، ترخیص، متروکه یا ضبط شوند.

17 اسفند 1399

فال روزانه سه شنبه 1 آبان 1397

فال روزانه سه شنبه 1 آبان 1397 - فال روزانه - فال روزانه متولدین فروردین - فال روزانه متولدین اردیبهشت - فال روزانه متولدین خرداد، فال روزانه متولدین آبان، آذر، دی و ...

17 اسفند 1399

طباطبایی: وزیر و صالحی امیری پیگیر حل مشکل هروی هستند، WKF با معرفی کاندیدای مرد مخالفت کرد

رییس فدراسیون کاراته تاکید نمود: وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک پیگیر حل مشکل کاری سرمربی تیم ملی هستند.

16 اسفند 1399

شهادت مرزبان هرمزگانی در درگیری با قاچاقچیان در آب های قشم، 2 مرزبان دیگر بشدت مجروح شدند

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی هرمزگان از درگیری مرزبانان با قاچاقچیان در مرز های آبی شهرستان قشم و شهادت یک مرزبان در این درگیری اطلاع داد.

16 اسفند 1399

معرفی بهترین دوچرخه های موجود در بازار ایران

آنالیز بازار دوچرخه برای یافتن بهترین دوچرخه های موجود در ایرانرپرتاژ آگهی - در این مقاله سعی داریم تا شما را با بهترین برند های فراوری نماینده دوچرخه آشنا کنیم .در پایان این مقاله شما با بهترین دوچرخه های موجود در بازار ایران آشنا می شوید و پس از آن می...

15 اسفند 1399

بیروت و پاریس 3 توافق دفاعی امضا کردند خبرنگاران

همزمان با کوشش های اجرا شده برای تشکیل کابینه لبنان، سفارت فرانسه در بیروت اظهار داشت که در راستای توسعه همکاری میان ارتش لبنان و فرانسه، بیروت و پاریس سه توافق دفاعی امضاء کردند.

15 اسفند 1399

دستاوردهای راهبردی حشد شعبی در غرب عراق

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، حشد شعبی عراق امروز پنجشنبه از کشف یک مرکز داعشی و مواد لجستیک و مراکزی که سلاح در آن قرار داشت در جنوب الثرثار در استان الانبار اطلاع داد.

15 اسفند 1399

جزئیات قیمت رسمی انواع ارز ، کاهش نرخ 20 ارز

بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نرخ رسمی 47 ارز را برای امروز دوشنبه 13 بهمن 1399 اظهار داشت که بر اساس آن، نرخ 20 ارز کاهش و 16 ارز افزایش یافت. نرخ 11 ارز نیز ثابت ماند.

14 اسفند 1399

انسان از چه زمانی صاحب انگشت شست شد؟

استرالوپیتیسین ها از چالاکیِ دست برخوردار بودند، اما شست های آن ها به نیرومندیِ شست دستِ انسان های مدرن نبوده و شستِ دست نیرومند از 2 میلیون سال قبل در انسان امروزی پدیدار شده است.

14 اسفند 1399

شیوع کرونا به فراوری انبوه ربات انسان نما منجر شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، ربات انسان نمای صوفیا در سال 2016 میلادی رونمایی شد و از آن موقع تا به امروز توجهات بسیاری را به خود جلب کرد. به همین دلیل شرکت سازنده تصمیم دارد تا خاتمه سال فراوری انبوه ربات را شروع کند.

12 اسفند 1399

خانه تاریخی تاج؛ خانه ای که حدود دو قرن قدمت دارد، عکس

خانه تاج در خیابان علوی شهر کاشان واقع شده است و یکی از بناهای گودال باغچه ای اصیل مردم این شهر در دوران قاجاریه با حدود دو قرن قدمت است.

12 اسفند 1399

قوچان نژاد این بار ناجی زوله نشد!

به گزارش خبرنگاران، هفته بیستم لیگ فوتبال هلند شب گذشته تیم پک زوله میهمان اوترخت بود که این بازی با نتیجه تساوی 3 - 3 تمام شد.

11 اسفند 1399

گوگل به تخلف از دستورات آنتی تراست فرانسه متهم شد

بازرسان آنتی تراست فرانسه جدید ادعا می نمایند گوگل دستورات مقام ناظر بر رقابت این کشور را نقض نموده است. درصورت تایید این تخلف ممکن است جریمه ای تا 10 درصد فروش سالانه گوگل معین گردد.

10 اسفند 1399

(تصاویر) تخریب قبرستان های قره باغ به دست نیروهای ارمنی

نظامیان ارمنستان که مناطق قره باغ را در دهه 1990 به اشغال خود درآورده ویران نموده و قبرستان های این مناطق را نیز تخریب نموده اند.

10 اسفند 1399

خبیری: رئیس آینده فدراسیون باید تخصص، توان مدیریت و کارنامه فوتبالی داشته باشد

عضو پیشین کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت که مجمع فدراسیون فوتبال برای انتخاب شایسته ترین فرد در انتخابات باید به کارنامه و عملکرد گزینه ها توجه کند.

9 اسفند 1399

ایران صادرکننده لوازم خانگی به اروپا شد

به گزارش خبرنگاران، علیرضا رزم حسینی در برنامه در انتهای الوند شبکه دو با بیان اینکه قبل از انقلاب تنها دو نشان تجاری (ارج و آزمایش) در این حوزه فعال بودند اضافه کرد: اکنون با وجود همه تحریم های ظالمانه و خروج شرکت های خارجی فراوری لوازم خانگی ازکشورمان،...

9 اسفند 1399

خبرنگاران شرق شناس گرجی: شاهنامه فردوسی باعث رونق ادبی گرجستان شد

تهران - خبرنگاران - الکساندر چولوخادزه، رئیس مرکز شرق شناسی دانشگاه گرجستان، گفت شاهنامه فردوسی تاثیری عمیق در فرهنگ گرجی داشته و حتی موجب رونق ادبی این کشور در دوران احیا شده است.

9 اسفند 1399

خبر امیدوارکننده پزشک معالج انصاریان، ریه همچنان مشکل اصلی است!

به گزارش خبرنگاران، دکتر حمیدرضا غلامرضایی رئیس بیمارستان فرهیختگان درباره آخرین شرایط درمانی علی انصاریان در این بیمارستان گفت: در تاریخ 2 بهمن ماه ایشان بستری شد و تحت نظارت نهاده شد. با توجه به اینکه انصاریان کمی دیر به بیمارستان مراجعه نموده بود،...

8 اسفند 1399
تعداد: (1498)