فرهنگ و هنر

پوراف همه را درمان می کند، کسی نیست او را درمان کند!

خانواده های زیادی برای درمان امراض به این مکان آب درمانی مراجعه می کنند اما دریغ از یک راه مناسب ، عدم نصب تابلو راهنمایی و نظافت و ... این در حالی است که پوراف از شناسنامه های گردشگری و جاذبه درمانی این شهرستان محسوب می شود، گویا به فراموشی سپرده شده و...

17 شهریور 1399

دوره آموزشی آن لاین بازآموزی بلدهای محلی کردستان برگزار گردید

معاون گردشگری و سرمایه گذاری استان کردستان از برگزاری پیروز دوره آموزشی بازآموزی بلدهای محلی به صورت آن لاین در شامگاه روز دوشنبه 16 تیرماه 99 اطلاع داد.

16 شهریور 1399

حناچی دل به مترو دهد می توانیم 12 ایستگاه افتتاح کنیم

هاشمی درباره وعده مدیریت شهری برای افتتاح هر ماه یک ایستگاه مترو توضیحاتی داد.

16 شهریور 1399

خبرنگاران انصراف تهیه کننده فیلم پیشی میشی از اکران

تهران- خبرنگاران- تهیه کننده فیلم پیشی میشی از انصراف اکران این فیلم در سینماها سراسر کشور اطلاع داد.

15 شهریور 1399

مروری بر زندگی شخصی و هنری هنگامه اخوان؛ موسم اخوان!

سماعی، شیدا و عارف. هنگامه با هر سه گروه موسیقی مطرح آن موقع کار نموده بود. در این میان، اما گروه شیدا را بیش از بقیه دوست داشت. لطفی بسیار گوش نواز تار می زد. آدم از خودش بی اختیار می شد. سعی می کردم با آن آواز نوا سر دهم، این همدلی باعث شد آثار ماندگار به...

8 شهریور 1399

کلیسای جامع فلورانس پس از قرن ها به یک شاهکار معماری تبدیل شد!

از گنبد سرخ رنگ گرفته تا برج ناقوس آن، سانتا ماریا دل فیور(Santa Maria del Fiore) یک گوهر معماری است. این کلیسا که به نام کلیسای جامع فلورانس نیز شناخته می گردد، یکی از مهم ترین و پربازدیدترین مکان ها در ایتالیا و چهارمین کلیسای عظیم اروپا است.

1 شهریور 1399

زرافه ها و 900 جانور نادر در حوالی تهران

روزنامه همشهری - الناز عباسیان: اگر در این روز های پرهیاهو به دنبال یک بهانه برای خوب کردن حالتان می شد، جای دوری نروید. ما به شما پیشنهاد می کنیم در همین حوالی شهر تهران، چشم و دلتان را به تماشای طبیعت و گونه های مختلف حیوانات دعوت کنید؛ جایی که فارغ از...

27 مرداد 1399

ساختمان سبز چیست؟

نوعی از ساختمان های دنیای آینده است که توسعه آنها با معیارهای زیست محیطی حداکثر انطباق را دارد. مصرف انرژی در این ساختمان ها بیشتر متکی بر انرژی های تجدید پذیر بوده و اتلاف انرژی در این ساختمان ها حداقل ممکن می باشد.

23 مرداد 1399

تئاتر و آفتاب و کرونا در چهارراه ولیعصر

ساعت 5 عصرهای بهاری، پیاده روهای چهارراه ولیعصر چندان پرتردد نیستند؛ حتی دستفروش هایی که هر روزی برایشان شب عید است هم چندان بساط نمی نمایند. آنها منتظر می مانند تا آفتاب کمی بالا برود و گرما قابل تحمل گردد. گروه های نمایش خیابانی اما در همان ساعت های...

19 مرداد 1399

برای سفر به پاریس این چند مورد را بدانید

کشور فرانسه به خصوص شهر پاریس از جذابترین و پربازدیدترین مقاصد اروپایی است. فرانسه بعد از روسیه و اوکراین از نظر مساحت، سومین کشور عظیم اروپاست. اگر قصد شرکت در تور فرانسه ارزان را دارید، پس بهتر است پیش از سفر چند مورد را بدانید:

18 مرداد 1399

خشم دختر ترامپ از لغو برنامه سخنرانی مجازی در دانشگاه کانزاس

ترکش های خشم مردم آمریکا از رفتار و گفتار دانلد ترامپ پس از قتل جورج فلوید دامن دخترش را کرفت و سخنرانی مجازی ایوانکا در جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه کانزاس لغو شد.

17 مرداد 1399

جزئیات تازه از کشتی ایرانی غرق شده در بندر ام القصر عراق

مدیرکل ایمنی دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: شب گذشته یک فروند کشتی تجاری ایران که از بندر خرمشهر راهی بندر ام القصر عراق بود ساعت 3 بامداد امروز نزدیکی این بندر غرق شد.

15 مرداد 1399

پرویز فلاحی پور قاضی خانه امن شد

با ادامه تصویربرداری مجموعه خانه امن به کارگردانی احمد معظمی، پرویز فلاحی پور به جمع بازیگران این سریال پیوست.

19 تیر 1399

تاریخ ایران از پارینه سنگی تا 88 ، کجا بودیم و چگونه به اینجا رسیده ایم؟

تاریخ ایران؛ پژوهش آکسفورد کتابی است درباره تاریخ سیاسی و اجتماعی ایران که از دوره پارینه سنگی آغاز می شود و در کمتر از 500 صفحه، تمام دوره ها را تا سال 1388 شمسی پوشش می دهد.

18 تیر 1399

پیشرفت 90درصدی زیرساخت های گردشگری دهنه محمدآباد در استان گلستان

مسئول دفتر فنی اداره کل استان گلستان از پیشرفت فیزیکی 90 درصدی زیرساخت های گردشگری دهنه محمدآباد علی آباد کتول (امام زاده شیخان) اطلاع داد.

17 تیر 1399

میزان افزایش پایه حقوق و حق مسکن کارگران اعلام شد

پایان میزان قطعی افزایش پایه حقوق کارگران تعیین و بر میزان حق مسکن کارگران افزوده شد.

9 تیر 1399

دیالوگی از فیلم خاطرات خانوادگی، ساخته زورلینی

خاطرات خانواده Cronaca familiare فیلمی به کارگردانی والریو زورلینی است که در سال 1962 منتشر شد. از بازیگران آن می توان به مارچلو ماسترویانی و ژاک پرن اشاره کرد.

5 تیر 1399

معرفی تعدادی از مشهورترین دنیاگردان دنیا

گردشگران و کاوشگران مشهور در تمام طول تاریخ و در طی قرن های متمادی وجود داشته اند. از همان زمان که انسان ها انگیزه و میل شدید به سفر پیدا کردند، کاوشگری را آغاز نمودند. با پیشرفت تکنولوژی، مردم توانستند سریع و آسان تر سفر نمایند و گوشه های دنیا را عمیق...

5 تیر 1399

اجرای کابینت کلاسیک

طراحی و اجرای کابینت کلاسیک : 44274146 - 09125754921

1 تیر 1399

زیباترین معابد هندوستان

هند سرزمین معابد است. در هند معابد از ساختارهای کوچک واقع در وسط جاده تا معابد بامزه با سنگ های قیمتی می باشند. برخی از آنها معروف و برجسته بوده، در حالی که دیگران نسبتا متوسط هستند. اگر تصمیم دارید از یک معبد در هند بازدید کنید به یاد داشته باشید، بدون...

29 خرداد 1399
تعداد: (166)