همایشها و نمایشگاه ها

اعتراض چین به خروج 4 شرکت چینی از بورس نزدک

چین به دستور دولت آمریکا برای ممنوعیت فعالیت 4 شرکت چینی در بورس نزدک واکنش نشان داد.

28 دی 1399

سفر به آمریکا: افتتاح نمایشگاه کوسه در آکواریوم نیویورک

6 سال قبل، آکواریوم معروف نیویورک در اثر آب دریافت ناشی از وقوع طوفان ویرانگر سندی در ساحل شرقی ایالات متحده دچار خسارت های زیادی شد. اکنون، آخرین مرحله از عملیات بازسازی آن قرار است با افتتاح یک نمایشگاه جدید و بزرگ از کوسه ها در انتهای همین ماه به اتمام...

27 دی 1399

پورتال ایران در نشریات تاریخی صربستان راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران، در ملاقات مهدی شیرازی رایزن فرهنگی کشورمان و آدام سوفرونیویچ معاون مرکز دیجیتال کتابخانه بلگراد و معاون موزه کتاب آدلیگات و آقای ویکتور لازیچ رئیس موزه، کتاب آدلیگات راه اندازی پروژه مشترک پورتال ایران در نشریات تاریخی و قدیمی...

13 دی 1399

تبادل فناوری این بار ایران و ایتالیا، تسهیل گری برای تبادل نوآوری میان دو کشور

رئیس کارگروه ملی همکاری پژوهش و فناوری با کشور ایتالیا با اشاره به برگزاری وبیناری برای تعاملات فناوری با این کشور در روز 27 آذرماه جاری، گفت: در صورتی که طرف مقابل درخواست دریافت فناوری ایرانی را داشته باشند، در این زمینه تسهیل در ارتباطات متقاضی فناوری...

3 دی 1399

خبرنگاران رییس شورای اخوت افغانستان: امت اسلام تنها در سایه وحدت مقتدر می گردد

تهران - خبرنگاران - مولوی حبیب الله حسام رییس شورای اخوت اسلامی افغانستان گفت: امت اسلامی به اقتدار و قدرت مادی احتیاج دارد و رسیدن به قدرت مادی تنها در سایه وحدت ممکن است.

14 آذر 1399

خبرنگاران چالش های کسب و کار شهرستان دزفول آنالیز شد

دزفول- خبرنگاران- چالش های کسب و کار شهرستان دزفول روز چهارشنبه با حضور تولیدکنندگان، سرمایه گذاران و صنعتگران این شهرستان آنالیز شدند.

23 آبان 1399

خبرنگاران انتخاب کتاب های برگزیده ایران برای فهرست افتخار دفتر بین المللی کتاب برای نسل جوان

تهران-خبرنگاران- شورای کتاب کودک، چهار عنوان کتاب را برای معرفی به فهرست دوسالانه دفتر بین المللی کتاب برای نسل جوان(IBBY)، موسوم به فهرست افتخار انتخاب کرد.

10 مهر 1399

ملاقات علی شیرکانی با مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر در حاشیه بازدید از نمایشگاه دفاع مقدس با مدیرعامل باغ موزه دفاع مقدس پیرامون همکاری دو نهاد ملاقات و تبادل نظر کرد.

8 مهر 1399

2020؛ سالِ ویروس و فرار، سالِ به بن بست رسیدن

خبرنگاران: اگرچه در طول تاریخ باور هایی درباره سرانجام دنیا موضوع گمان پردازی های مذهبی بوده است، هم اکنون هر روز بیش از پیش در بین بعضی از سرشناس ترین دانشمندان به این مسئله پرداخته می گردد. با توجه به اینکه علم مدرن نه مبتنی بر ایمان و مکاشفات فردی،...

28 شهریور 1399

وزارت امنیت داخلی آمریکا: از پورتلند عقب نشینی نخواهیم کرد

همزمان که تظاهرات در شهر پورتلند تشدید می گردد سرپرست وزارت داخلی آمریکا می گوید نیروهای امنیتی فدرال از این شهر عقب نشینی نخواهند کرد.

25 شهریور 1399

رونمایی از خودروی جدید لامبورگینی

این هیولای جدید لامبورگینی که 12 سیلندر خواهد بود سرعتی بیش از 350 کیلومتر در ساعت خواهد داشت. مراسم رونمایی از محصول تازه این خودروساز لوکس به دلیل شیوع ویروس کرونا دستخوش تغییراتی نیز شد.

19 شهریور 1399

اطمینان ماکرون از پیشرفت در روابط با روسیه

رئیس جمهور فرانسه پس از رایزنی مجازی با همتای روس خود نسبت به پیشرفت روابط بین پاریس و مسکو ابراز اطمینان نموده است.

2 شهریور 1399

شورای حاکمیتی سودان قول برگزاری انتخابات آزاد و شفاف را داد

معاون رئیس شورای حاکمیتی انتقالی سودان متعهد به برگزاری انتخابات آزاد و شفاف شد.

25 مرداد 1399

ترامپ طرح خروج 9500 نظامی آمریکایی از آلمان را تایید کرد، واکنش آلمان

رئیس جمهوری آمریکا طرح هایی برای خروج 9500 نیروی آمریکایی از پایگاه های آلمان را تایید کرد. سخنان ترامپ در این رابطه با واکنش سفیر آلمان روبرو شد.

13 مرداد 1399

آمادگی ناتو برای حمایت از دولت توافق ملی لیبی

پیمان آتلانتیک شمالی ناتو آمادگی خود را برای حمایت از دولت توافق ملی لیبی گفت.

21 تیر 1399

چرا خودرو های داخلی آنقدر گران شدند؟

سعید موتمنی درباره افزیش قابل توجه قیمت خودرو های داخلی در بازار، با بیان اینکه بررسی قیمت ها نسبت به 28 و 29 اسفند ماه نشان می دهد که افزایش حدود 10 درصدی ایجاد شده است اظهار کرد: برخی از نمایندگان شرکت های خودروساز از حدودا هفت یا هشت روز گذشته، کار خود...

11 تیر 1399

برترین استارتاپ های اینوتکس پیچ تهران معرفی شدند

رویداد اینوتکس پیج تهران با رقابت 13 تیم استارتاپی واجد شرایط به صورت آنلاین برگزار گردید و درنهایت برترین استارتاپ ها معرفی شدند.

8 تیر 1399

52 درصد معاملات مسکن تهران در محله های بورسی صورت می گیرد

داود خلجستانی مدیرکل حقوقی بانک عامل بخش مسکن گفت: 52 درصد معاملات مسکن شهر تهران تنها در 17 محله از 320 محله پایتخت انجام می گردد.

3 تیر 1399

نگرانی روسیه از وجود سلاح های هسته ای آمریکا در خاک اروپا

وزیر خارجه روسیه با ابراز امیدواری به اینکه خارج کردن تسلیحات هسته ای آمریکایی از اروپا، موضوع مذاکرات آینده با واشنگتن باشد، گفت: به رغم توافقات پوتین و ترامپ، آمریکا علاقه ای به مذاکره درباره سرنوشت پیمان استارت-3 ندارد.

3 تیر 1399

استانبول مال از مدرن ترین مراکز خرید استانبول

مرکز خرید استانبول مالدر این مقاله از وب سایت خبرنگاران شما را با مدرن ترین و مرکز خرید استانبول به نام استانبول مال آشنا خواهیم کرد که بدون شک از عظیم ترین مراکز خرید ، سرگرمی و هنری ترکیه می باشد.

27 خرداد 1399
تعداد: (74)