تعاریف و اصطلاحات

راه های فعالسازی و لغو آهنگ پیشواز رایتل

در سال های اخیر امکان پخش صدای موسیقی به جای صدای بوق تلفن یکی از امکاناتی است که هر یک از اپراتورها برای مشترکین خود فراهم می نمایند. این امکان در اپراتور رایتل به نام راینواز شناخته می گردد و مشترکین رایتل می توانند آهنگ های متفاوتی از جمله پاپ، سنتی،...

29 مهر 1399

هزینه کاشت مو چقدر است؟

اگر شماهم جزء افرادی هستید که ریزش های شدید را در موهای خود تجربه میکنید و از درمان های مختلف بی نتیجه مانده اید باید بدانید که بهترین روش برای شما عزیزان استفاده از کاشت مو طبیعی می باشد تا این درمان بدون نیاز به جراحی منجر به رشد طبیعی موهای شما به صورت...

19 مهر 1399

هیچ جای مازندران برای گردشگری در روزهای کرونایی امن نیست

ایسنا/ براساس آخرین خبرهای واصله، هیچ جای مازندران برای گردشگری در روزهای کرونایی امن نیست.

30 شهریور 1399

اعتراض ایران به پیشنهاد ترکیه برای ثبت پرونده خوشنویسی اسلامی

ایسنا/ براساس خبرهای واصله، اعتراض ایران به پیشنهاد ترکیه برای ثبت پرونده خوشنویسی اسلامی صورت گرفت.

30 شهریور 1399

رونمایی از خودروی جدید لامبورگینی

این هیولای جدید لامبورگینی که 12 سیلندر خواهد بود سرعتی بیش از 350 کیلومتر در ساعت خواهد داشت. مراسم رونمایی از محصول تازه این خودروساز لوکس به دلیل شیوع ویروس کرونا دستخوش تغییراتی نیز شد.

19 شهریور 1399

بولتون: ترامپ درکی از مقام ریاست جمهوری ندارد

مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا از بی اعتمادی ترامپ به دفتر خودش و کارکنان خودش پرده داشت. او همچنین گفت که ترامپ به اشخاص بزرگی مثل ولادیمیر پوتین و شی جینپینگ غبطه می خورد.

17 شهریور 1399

بازگشایی کاخ موزه باغچه جوق ماکو برای بازدید گردشگران

میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای واصله، بازگشایی کاخ موزه باغچه جوق ماکو برای بازدید گردشگران صورت می پذیرد.

12 شهریور 1399

ساختمان سبز چیست؟

نوعی از ساختمان های دنیای آینده است که توسعه آنها با معیارهای زیست محیطی حداکثر انطباق را دارد. مصرف انرژی در این ساختمان ها بیشتر متکی بر انرژی های تجدید پذیر بوده و اتلاف انرژی در این ساختمان ها حداقل ممکن می باشد.

23 مرداد 1399

برای سفر به پاریس این چند مورد را بدانید

کشور فرانسه به خصوص شهر پاریس از جذابترین و پربازدیدترین مقاصد اروپایی است. فرانسه بعد از روسیه و اوکراین از نظر مساحت، سومین کشور عظیم اروپاست. اگر قصد شرکت در تور فرانسه ارزان را دارید، پس بهتر است پیش از سفر چند مورد را بدانید:

18 مرداد 1399

از هتل های لوکس تا اقامتگاه های خانگی در چین

انواع اقامتگاه در چیندر جهان هیچ کشوری سریع تر از چین سرگرم ساخت هتل نیست. در طی دو دهه گذشته، این کشور شاهد ساخت و سازهای زیادی در این زمینه بوده و اکنون بیشتر نام های بین المللی معروف در چین شعبه و نمایندگی دارند. همه اینها برای مسافرین مستقل خبرهای...

15 مهر 1398

اولین قایق ساخته شده از پلاستیک بازیافتی در کنیا

یکی از مقامات ارشد سازمان ملل متحد به تازگی از کنیا برای ساخت نوعی قایق شناور فراوری داخلی موسوم به جهاز دریایی (شناور چوبی با بادبان بندی لچکی) از پسماندهای پلاستیکی تمجید نموده است.

11 خرداد 1398