استیلی: فکر نمی کردم اینطوری گردد

جواب منفی گزینه ها قابل پیش بینی نبود

حمید استیلی درباره روند انتخاب سرمربی تیم امید گفت: ما همچنان در حال مذاکره هستیم. 4 گزینه اصلی داشتیم که با آنها وارد مذاکره شدیم اما هرکدام به دلایلی حضورشان در تیم امید منتفی شد. الان مشغول رایزنی با گزینه های دیگر هستیم و امیدوارم به زودی بتوانیم مربی جدید را انتخاب کنیم.

استیلی: فکر نمی کردم اینطوری گردد

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نام هایی مثل افشین قطبی و مهدی تارتار که طی روزهای گذشته نام شان مطرح شده جزو گزینه ها هستند، گفت:من نمی خواهم نامی از کسی ببرم تا سوءتفاهم پیش نیاید اما دو نفری که شما نام شان را بردید هم جزو گزینه هایمان هستند، هرچند که هنوز مذاکره ای با آنها نشده است.

استیلی در پاسخ به این پرسش که آیا تصور می کرد روند انتخاب سرمربی تیم امید اینقدر سخت گردد، گفت:متاسفانه این رخ داد و شرایط سخت شد. 3، 4 مربی ای که جزو خوب ها بودند جواب منفی دادند و این شرایط برای ما قابل پیش بینی نبود. واقعا فکر نمی کردم اینطور گردد. به هر حال بحث ملی است و سرمربیگری در تیم ملی افتخاری برای هر کسی محسوب می گردد.

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه فکر نمی نماید مبلغ پایین پیشنهادی به مربیان حضور آنها را منتفی می نماید، گفت:به هر حال شاید مبلغ ما پایین تر از باشگاه ها باشد اما شخصیت اجتماعی حضور در تیم ملی بالاتر و ارجح تر است. با این حال هرکسی اعتقاداتی دارد. برای بعضی مسائل اقتصادی مهم نیست و برای بعضی مهم است.

استیلی درباره دلیل اینکه خودش راهنمایی تیم امید را قبول نکرد، گفت:از اعضای کمیته فنی که به من پیشنهاد سرمربیگری دادند، تشکر می کنم اما من برای کار مدیریتی آمدم و درست نیست که سرمربی شوم. با اینکه شناخت خوبی از تیم و بازیکنان دارم اما ترجیحم این است که یک سرمربی جدید برای امیدها انتخاب کنیم.

3-300

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 4 مرداد 1398 شناسه مطلب: 213

به "استیلی: فکر نمی کردم اینطوری گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استیلی: فکر نمی کردم اینطوری گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید