بازتاب تاریخ سازی پرسپولیس در رسانه های قطری

به گزارش مجله کالارنا، رسانه های قطری به حذف السد برابر پرسپولیس و ناکامی این تیم از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا واکنش نشان دادند.

بازتاب تاریخ سازی پرسپولیس در رسانه های قطری

به گزارش مجله کالارنا، جدال دو تیم فوتبال پرسپولیس و السد در دور برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که در استادیوم آزادی برگزار گردید با تساوی یک بر یک به انتها رسید و این کافی بود تا پرسپولیس با توجه به پیروزی یک بر صفر در دیدار رفت برای نخستین بار در تاریخ خود به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

شکست السد متمول برابر پرسپولیس در رسانه های قطری بازتاب داشت.

العرب با تیتر حذف السد بعد از نمایش قهرمانانه نوشت: السد بعد از تساوی برابر پرسپولیس در استادیوم آزادی که 78 هزار نفر طرفدار در آن جمع شده بودند از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا باز ماند. السد در این دیدار بازی خوبی را به نمایش گذاشت و در بیشتر زمان های بازی توپ و میدان را در اختیار داشت. شاگردان فریرا موفق شدند که توسط بونجاح گل نخست بازی را هم به ثمر برسانند اما پرسپولیس با حمایت طرفداران خود توانست گل تساوی را به ثمر برساند. السد بازهم می توانست به گل برسد اما واکنش غیرطبیعی سنگربان تیم ایرانی باعث شد تا دروازه این تیم در دقایق انتهای بسته نگه داشته گردد تا پرسپولیس به دور بعد راه پیدا کند.

الشرق با تیترفریرا: السد به خاطر یک پنالتی احمقانه حذف شد، بار دیگر اعتراض خود را به پنالتی که در دیدار رفت برای پرسپولیس گرفته شد نشان داد.

روزنامه الرای با تیتر السد آرزوی آسیایی خود را با تساوی در آزادی بر باد داد نوشت: السد با تساوی یک بر یک که در استادیوم آزادی به دست آورد با توجه به شکست یک بر صفر در قطر از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا باز ماند. در ابتدا دو تیم محتاطانه بازی کردند اما رفته رفته السد زمان بازی را به دست گرفت و توانست توسط بغداد بونجاح هم به گل برسد. در دقیقه 44 الهیدوس بهترین فرصت بازی را به دست آورد اما واکنش بسیار خوب سنگربان پرسپولیس باعث شد تا دروازه این تیم این بار بسته نگه داشته گردد. اگر این توپ گل می شد همه چیز تغییر می کرد. با آغاز نیمه دوم پرسپولیس توانست گل تساوی را توسط نعمتی به ثمر برساند. در دقیقه 86 سنگربان پرسپولیس واکنشی غیر عادی از خود نشان داد و توپ ژاوی به زیبایی مهار کرد تا بازی با تساوی به انتها رسد و السد از صعود به دور بعد بازماند.

استاد الدوحه هم با تیتررویای سومین قهرمانی در آزادی بر باد رفت نوشت: السد که در قطر با یک گل تن به شکست داده بود در استادیوم آزادی با تساوی یک بر یک متوقف شد تا از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا و کسب سومین عنوان قهرمانی خود باز بماند. السد در این دیدار بازی خوبی را به نمایش گذاشت و می توانست گل دوم را هم به ثمر برساند اما درخشش سنگربان پرسپولیس مانع از آن شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 80

به "بازتاب تاریخ سازی پرسپولیس در رسانه های قطری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازتاب تاریخ سازی پرسپولیس در رسانه های قطری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید