توهیر: ایکاردی و مانچینی در اینتر می مانند

به گزارش مجله کالارنا، رییس اندونزیایی اینتر از ماندن مهاجم و سرمربی این تیم اطلاع داد.

توهیر: ایکاردی و مانچینی در اینتر می مانند

با تور چین سفری خاطره انگیز را تجربه کنید.

به گزارش مجله کالارنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، در روزهای گذشته اخبار زیادی درباره جدایی مائورو ایکاردی، مهاجم اینتر و روبرتو مانچینی، سرمربی این تیم از جمع نرآتزوری شنیده شده بود که اکنون رئیس باشگاه بر ماندن این دو در تیمش تاکید نمود. ناپولی که گونسالو ایگواین مهاجم تیمش را از دست داده است، به دنبال جانشینی برای این بازیکن است و ایکاردی را مدنظر قرار داده ولی توهیر تاکید نموده است این مهاجم گلزن و البته پرحاشیه در جمع اینتری ها باقی خواهد ماند.

اریک توهیر درباره فعالیت های اینتر در بازار جابجایی گفت: به هیچ وجه قصد نداریم ایکاردی را بفروشیم. پیشنهادهایی برای به خدمت دریافت این بازیکن داشتیم ولی قصد نداریم این بازیکن را از دست بدهیم. سال گذشته قرارداد این بازیکن را تمدید کردیم. دو طرف تمایل دارند تا موضوع همکاری خود را ادامه دهند. در اینتر مثل یک خانواده هستیم و هرگونه مشکل را بین خودمان حل می کنیم. ایکاردی کاپیتان تیم ما محسوب می گردد و بازیکن مهمی برای ماست. این پیشنهادات و صحبت ها انگیزه تیم ما را بیشتر می نماید و باعث تقویت حس مسئولیت پذیری ما به تیم می گردد.

رییس اینتر در ادامه گفت: درباره سرمربی تیم نیز باید بگویم اعتقاد خاصی به کار مانچینی دارم و دوست دارم او کارش را در تیم ادامه دهد. هرگونه صحبت درباره جدایی مانچینی شایعه است. تیم به خوبی تمرینات خود را قبل از آغاز لیگ جلو می برد. دوست داریم با قدرت کارمان را در ادامه فصل پیش ببریم. قرار است دو روز دیگر نیز جلسه ای را با این مربی داشته باشیم تا درباره اهداف و ساختار تیم باهم صحبت کنیم. در نهایت فکر می کنم اهدافی که در جلسه با مانچو تصویب خواهد شد، در راستای پیشرفت و بهتر شدن شرایط تیم است. اهدافی که قرار است در این جلسه با مانچینی داشته باشیم، در وهله اول بازگشت اینتر به لیگ قهرمانان خواهد بود. اینتر باید خیلی زود به لیگ قهرمانان بازگردد و این هدف اصلی ما در این فصل است. در ادامه کوشش برای رسیدن به عناون قهرمانی در لیگ ایتالیا دومین هدفی است که ما در این فصل داریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 426

به "توهیر: ایکاردی و مانچینی در اینتر می مانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توهیر: ایکاردی و مانچینی در اینتر می مانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید