دردسر بزرگ مصدومیت زانوی کاوه ، لیگ قهرمانان، ژوپیلرلیگ و احتمال تیم ملی

بعد از غیبت در بازی با دورتموند حالا کاوه بازی بعدی تیمش در لیگ بلژیک را هم از دست داده و شاید در اردوی بعدی تیم ملی هم غایب باشد.

دردسر بزرگ مصدومیت زانوی کاوه ، لیگ قهرمانان، ژوپیلرلیگ و احتمال تیم ملی

به گزارش خبرنگاران ،کاوه رضایی با حضور در جدال مقابل لوکرن در هفته هفتم ژوپیرلیگ ریسک خطرناکی به جان خرید چون همین عجله در بازگشت به ترکیب اصلی زمینه تشدید آسیب دیدگی زانوی او را فراهم کرد تا ستاره گرانقیمت ایرانی فرصت حضور در لیگ قهرمانان اروپا و جدال با دورتموند را از دست بدهد.

در شرایطی که خوشبینی هایی در خصوص بازگشت سریع مهاجم ایرانی به میادین رقم خورده بود روز جمعه رسانه های بلژیکی از شوک دوم این بازیکن به سرمربی کروات و هواداران بروژ در یک هفته گذشته خبر دادند.بنا به نوشته این رسانه ها کاوه رضایی همچنان درگیر آسیب دیدگی زانوی خود است تا جایی که ممکن است بازگشت او با وجود تمام خوش بینی ها طولانی تر از آنچه باشد که پیش بینی می شد.

به نوشته ووته بال 24 بلژیک کاوه رضایی جدال حساس یکشنبه شب تیمش مقابل خنت در هفته هشتم ژوپیرلیگ را نیز از دست خواهد داد چون بعد از بازی با دورتموند باز هم ستاره ایرانی در تمرینات گروهی شاگردان ایوان لکو غیبت داشت تا همین اتفاق به بحرانی بزرگ برای سرمربی بروژ تبدیل گردد. مصدومیت کاوه در شرایطی گریبانگیر قهرمان بلژیک شد که سایر مهاجمان این تیم نیز نتوانستند انتظارات را برآورده نمایند؛از همین رو طولانی شدن غیبت های کاوه دردسرهای فراوانی رقم زده است.

پیش از این برخی محافل خبری نزدیک به باشگاه بروژ از احتمال غیبت 4 تا 6 هفته ای کاوه رضایی خبر داده بودند که در صورت تایید این گمانه زنی ها بعید به نظر می رسد کاوه در اردوی آتی تیم ملی نیز توانایی همراهی شاگردان کارلوس کی روش را داشته باشد.

لازم به ذکر است سه شنبه شب در اولین بازی تیم بروژ در لیگ قهرمانان اروپا این تیم بدون کاوه رضایی در خانه خود با یک گل مغلوب بوروسیا دورتموند شد

3-270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: بروزرسانی: 22 دی 1397 شناسه مطلب: 48

به "دردسر بزرگ مصدومیت زانوی کاوه ، لیگ قهرمانان، ژوپیلرلیگ و احتمال تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر بزرگ مصدومیت زانوی کاوه ، لیگ قهرمانان، ژوپیلرلیگ و احتمال تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید