عباس موزون در خصوص محسن چاوشی چه گفت؟!

به گزارش مجله کالارنا، عباس موزون مجری برنامه زندگی پس از زندگی به تازگی ادعا یی را در خصوص محسن چاوشی مطرح نموده است. ادعا یی که در یک برنامه تلویزیونی در شبکه افق مطرح شده و حالا ویدیوی آن میان کاربران دست به دست می گردد.

عباس موزون در خصوص محسن چاوشی چه گفت؟!

به گزارش خبرنگاران، عباس موزون در این برنامه ادعا می نماید که محسن چاوشی تجربه گر مرگ بوده است. او سپس می گوید که محسن چاوشی این موضوع را مستقیم به خودش نگفته و به وسیله واسطه ها پیغام را دریافت نموده است.

این مجری تلویزیون سپس فاش می نماید که قرار است جلسه ای با محسن چاوشی در این رابطه داشته باشند و اگر او بپذیرد، برنامه ای ضبط نمایند و چاوشی بیاید و از تجربیات نزدیک به مرگ خود بگوید.

موزون سپس ابراز امیدواری می نماید که محسن چاوشی دعوت به برنامه را بپذیرد. این در حالی است که در طول سال های اخیر محسن چاوشی در هیچ مصاحبه تلویزیونی شرکت ننموده و تمایلی هم به این موضوع نشان نداده است.

حالا هم که ویدیوی جنجالی عباس موزون با ادعاهایش در فضای مجازی می چرخد، محسن چاوشی با عدم واکنش خود کوشش نموده از این حواشی دور بماند.

زندگی پس از زندگی برنامه ای به کارگردانی، تهیه نمایندگی و اجرای عباس موزون بود که فصل اول و دوم و سوم آن سال گذشته و سال جاری از شبکه چهار پخش شد. در این برنامه عباس موزون و مهمان ها به بیان تجربیات نزدیک به مرگ می پرداختند.

منبع: فرارو
انتشار: 28 تیر 1401 بروزرسانی: 28 تیر 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2160

به "عباس موزون در خصوص محسن چاوشی چه گفت؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباس موزون در خصوص محسن چاوشی چه گفت؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید