لرزش شدید هواپیمای JetBlue مسائل زیاد و ناخوش آیندی ایجاد کرد

به گزارش مجله کالارنا، چند روز پیش یکی از هواپیما های JetBlue در سفرش به ساکرامنتو دچار لرزش شدیدی شد که این موضوع اتفاقات ناخوش آیند زیادی را به همراه داشت. یکی از این اتفاقات ناخوش آیند مربوط دستشویی هواپیما می گردد. همراه خبرنگاران باشید.

لرزش شدید هواپیمای JetBlue مسائل زیاد و ناخوش آیندی ایجاد کرد

آدینه گذشته یکی از هواپیماهای JetBlue که به سمت ساکرامنتو در کالیفورنیا می رفت دچار یک لرزش شدید (توربولنس) شد و در جریان این اتفاق 24 نفر راهی بیمارستان شدند.

بعد از این که این هواپیما از بوستون بلند شد به علت یک توربولنس مربوط به شرایط آب و هوایی به سمت شهر راپید در جنوب Dakota منحرف شد. بعد از آن یک پرواز جایگزین به سمت ساکرامنتو حرکت کرد. البته در طول این توربولنس یا همان لرزش شدید هواپیما، 22 مسافر و 2 خدمه آسیب جزئی تماشاد. اما آسیب تماشا چند نفر، تنها اتفاق ناخوش آیندی نبود که در این پرواز رخ داد.

کاربری در توئیتر با نام Derek Lindahi که مدعی شده در پرواز دیروز حضور داشت تصویری را ثبت نموده است که حکایت از اتفاق ناخوش آیند دیگری دارد که مربوط به دستشویی هواپیما می گردد. چند تن از سایر مسافران این پرواز نیز از حساب توئیتری وی حمایت نموده اند. اتفاق ناخوش آیند مذکور در دستشویی افتاده است و مربوط به مدفوع موجود در آنجا می گردد که گویا در جریان لرزش در تمام محیط دستشویی پخش شده اند.

Alan Lee که یکی از مسافران این پرواز بود می گوید:

من زمانی که این اتفاق برای هواپیما افتاد در حال کار با لپ تاپم بودم. من نمی دانستم که این موضوع چقدر طول می کشد. اما به یاد دارم که لپ تاپم با سقف هواپیما برخورد کرد و به سر چند نفر از مسافران خورد. محفظه های بالای سرمان نیز باز شدند.

بر اساس گزارش های منتشر شده، JetBlue صبح آدینه از مسافرانش عذرخواهی کرد و خبر از پرداخت خسارت به مسافران داد. مسافران می توانند به صورت رایگان سفر رفت بر گشت داشته باشند یا اینکه 200 دلار دریافت نمایند.

منبع: کجارو / gizmodo
انتشار: 17 بهمن 1400 بروزرسانی: 17 بهمن 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2012

به "لرزش شدید هواپیمای JetBlue مسائل زیاد و ناخوش آیندی ایجاد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لرزش شدید هواپیمای JetBlue مسائل زیاد و ناخوش آیندی ایجاد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید