کاوه: بهترین زمان برای برگزاری لیگ کشتی مرداد و شهریور است

به گزارش مجله کالارنا، محسن کاوه گفت: بهترین زمان برای برگزاری رقابت های لیگ برتر، مرداد و شهریورماه بود.

کاوه: بهترین زمان برای برگزاری لیگ کشتی مرداد و شهریور است

به گزارش گروه ورزشی مجله کالارنا، مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد در گفت و گو با سایت فدراسیون کشتی با بیان این مطلب اضافه نمود: در جلسه ای که فدراسیون کشتی برای بررسی تقویم فنی تیم های ملی کشتی برگزار کرد، بنده و محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی حضور داشتیم و در مورد زمانبدی مسابقات و چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی تصمیم گیری انجام شد.

وی ادامه داد: با توجه به بررسی تمامی جوانب و همچنین درنظر دریافت زمانبندی چرخه انتخابی تیم های ملی، بهترین زمان ممکن برای برگزاری لیگ های برتر کشتی آزاد و فرنگی مرداد و شهریورماه بود که تصمیم بر این شد که در صورت صدور مجوز از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا در ورزش، این رقابت ها از اول مردادماه شروع گردد.

کاوه در مورد حضور کشتی گیران در رقابت های لیگ گفت: اولا باید بگویم که حضور کشتی گیران در لیگ اجباری نیست و فدراسیون کشتی به دنبال آن است که از طریق رایزنی با باشگاه ها و حضور تیم ها در لیگ، بتواند از نظر مالی به کشتی گیران و مربیان کمک کند و شاید برخی از کشتی گیران بخواهند از رقابت های قهرمانی کشور کار خود را شروع کنند.

وی ادامه داد: وظیفه ما این است که یک شرایطی را مهیا کنیم که کشتی گیران و مربیان بتوانند از حضور در لیگ درآمدزایی داشته باشند.

مدیر فنی تیم های ملی کشتی آزاد در مورد شرایط آماده سازی کشتی گیران به منظور حضور در رقابت های کشتی گفت: توصیه ما به کشتی گیران این است که اگر قرار است قهرمان شوند باید در این شرایط، مدیریت بحران داشته باشند و با انجام تمرینات انفرادی به یک آمادگی نسبی برسند و این برمی گردد به هوش، ذکاوت، پشتکار و شرایط محیطی یک کشتی گیر، در حال حاضر کاری از دست کسی بر نمی آید و خود کشتی گیر باید بتواند برای خودش کاری کند.

کاوه در مورد کاندید شدن پرویز هادی برای ریاست هیأت کشتی استان آذربایجان شرقی گفت: این کار را به صلاح وی نمی دانم، چراکه یکی از شانس های ملی پوش شدن سنگین وزن ما پرویز هادی است و طی این سال ها زحمات بسیار زیادی را در اردوها متحمل شده است و بهتر است به فکر کشتی دریافت باشد.

وی در سرانجام گفت: ما یک برنامه پیش بینی کرده ایم که براساس مجوز برگزاری مسابقات از سوی ستاد مبارزه با کرونا در ورزش است و اگر این اتفاق نیافتد، باید بهترین شرایط را برای انجام برنامه های خود درنظر بگیریم و در مورد آن تصمیم گیری کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 12 مرداد 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1107

به "کاوه: بهترین زمان برای برگزاری لیگ کشتی مرداد و شهریور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاوه: بهترین زمان برای برگزاری لیگ کشتی مرداد و شهریور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید