7 طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری چهارمحال و بختیاری اجرا می شود

به گزارش مجله کالارنا، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: کمیته فنی این اداره کل با اجرای هفت طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری این استان موافقت کرد و این طرح ها در استان اجرایی خواهند شد.

7 طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری چهارمحال و بختیاری اجرا می شود

ایرنا: اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری، مهرداد جوادی افزود: بخش خصوصی برای اجرای این طرح ها 100 میلیارد ریال سرمایه گذاری می کند که این طرح ها شامل 2اقامتگاه بوم گردی، یک مجتمع گردشگری و چهار اردوگاه گردشگری در شهرستان های شهرکرد، بروجن، فارسان و کوهرنگ است که با اجرای آن ها زمینه اشتغال مستقیم 50 نفر فراهم خواهد شد.

جوادی یادآور شد: تسهیلات لازم برای حضور سرمایه گذاران در چهارمحال و بختیاری به منظور سرمایه گذاری در طرح های مختلف مرتبط با حوزه های میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان به موقع تأمین می شود.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری با افزون بر 800 جاذبه گردشگری یکی از مهم ترین مقصدها برای مسافران و گردشگران داخلی و خارجی به شمار می رود.

هم اینک 14 هتل، چهار هتل آپارتمان، 2 مجتمع گردشگری، پنج مهمان پذیر، 99 خانه مسافر، یک مجتمع سرگرمی تفریحی، 35 اقامتگاه بوم گردی و پنج مجتمع بین راهی در چهارمحال و بختیاری زیر نظر اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی این استان فعالیت دارد.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1592

به "7 طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری چهارمحال و بختیاری اجرا می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "7 طرح سرمایه گذاری در حوزه گردشگری چهارمحال و بختیاری اجرا می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید