احتمال لغو میزبانی ها وجود دارد، در هیأت رئیسه، آیین نامه را تصویب می کنیم

به گزارش مجله کالارنا، رئیس فدراسیون والیبال گفت: به دلیل تعیین نبودن شرایط پرواز ها احتمال لغو بعضی از میزبانی ها وجود دارد.

احتمال لغو میزبانی ها وجود دارد، در هیأت رئیسه، آیین نامه را تصویب می کنیم

به گزارش گروه ورزشی مجله کالارنا، محمدرضا داورزنی درباره آخرین شرایط پرداخت بدهی ایگور کولاکوویچ گفت: روز گذشته آخرین مکاتبات انجام و نماینده کولاکوویچ برای پرداخت بدهی معرفی گردید، تسویه حساب انجام و تمام شده است.

رئیس فدراسیون والیبال درباره انتخاب سرمربی تیم ملی نیز گفت: جلسه هیات رئیسه فردا (سه شنبه) برگزار خواهد شد و گزارش هم اندیشی در جلسه مطرح خواهد شد. شاخص معین شده برای انتخاب سرمربی که بتواند به والیبال ایران در المپیک توکیو یاری کند که تیم ملی با آمادگی کامل راهی مسابقات گردد هنوز فرضیه قطعی نیست. حتی فرضیه حضور ولاسکو.

وی در مصاحبه با رادیو ایران ادامه داد: با توجه به اتفاقات اتفاق افتاده و اینکه به شرایط عادی باز نگشته ایم برگزاری مسابقه ای معین نیست و اگر تا خاتمه خرداد شرایط پرواز ها عادی نگردد میزبانی ها کنسل می گردد. در جلسه هیات رئیسه درباره این موضوع بحث و گفتگو خواهیم کرد.

داورزنی در پاسخ به این سوال که چرا آیین نامه سازمان لیگ بدون تصویب هیات رئیسه ارائه شد، گفت: آیین نامه مسابقات هر سال در شورای لیگ و سپس در مجمع آنالیز می گردد. تعییراتی در بعضی بند ها به وجود آمده است و بعضی نواقص را رفع کردیم. در واقع سازمان لیگ به کمیته رویداد ها و مسابقات تبدیل شده است که در فدراسیون جهانی نیز به همین ترتیب است و ما نیز معادل سازی کردیم.

رئیس فدراسیون والیبال تاکید نمود: از این پس تمام مسابقات در تمام رده ها تحت پوشش کمیته مسابقات و رویداد ها آنالیز می گردد. فردا در جلسه هیات رئیسه آیین نامه را ارائه می دهیم که مراحل قانونی نیز طی گردد.

وی در پاسخ به این سوال پس هنوز آیین نامه تصویب نشده است، گفت: برای رعایت قوانین فردا هیات رئیسه آیین نامه را ارائه می کنیم تا تایید گردد.

رئیس فدراسیون والیبال درباره عدم اجازه به بعضی از تیم در مسابقات لیگ برتر به دلیل بدهی گفت: بعضی از تیم ها سابقه خوش حسابی دارند و هر سال تسویه حساب می نمایند، اما بعضی از تیم ها با وعده و قول در مسابقات حاضر می شوند و به همه نیز از جمله استان (هتل ها و رستوران ها و…) بدهی دارند. ادامه حضور این تیم ها در مسابقات به صلاح والیبال کشور و استان نیست. تیمی در سوپر اجازه فعالیت خواهد داشت که شرایط لازم را داشته باشد.

داورزنی در ادامه درباره حضور تیم هراز به جای کاله آمل در مسابقات لیگ برتر نیز گفت: تیم هایی که قصد خروج از لیگ برتر را دارند می توانند امتیاز خود را به نهاد حقیقی و حقوقی واگذار نمایند. کاله تصمیم به کناره گیری گرفت و اظهار داشت سال 1400 باز خواهد گشت. جلساتی برگزار کردیم و در نهایت، چون مازندران یکی از قطب های والیبال کشور است و بازیکنان ملی پوش داشته و دارد قرار شد مازندارن سهیمه را از دست ندهد و هراز جایگزین شد تا از ظرفیت استان استفاده گردد.

وی گفت: باشگاه ها اگر در تاریخ اعلام شده نتوانند امتیاز خود را واگذار و بفروشند فدراسیون برای جایگزینی تصمیم خواهد گرفت؛ البته اگر تیمی بدهی داشته باشد تیم جایگزین باید تمام بدهی را پرداخت کند، تا تسویه حساب انجام نگردد امتیاز واگذار نمی گردد. کاله از تیم های خوش حساب بوده است و بدهی موجود به دلیل تعطیلی مسابقات بود و مسئله ای برای تسویه حساب وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 مرداد 1399 بروزرسانی: 11 مرداد 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1105

به "احتمال لغو میزبانی ها وجود دارد، در هیأت رئیسه، آیین نامه را تصویب می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال لغو میزبانی ها وجود دارد، در هیأت رئیسه، آیین نامه را تصویب می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید