ترفندهایی برای طراحی داخلی بخش های خانه

به گزارش مجله کالارنا، برای کودک خود اتاقی طراحی کنید که به همراه او رشد کند. ساخت یک گوشه بیسترو با سطح بلند، برای لذت بردن از گذران وقت یا گپ زدن با یک دوست در طراحی داخلی عالی است. به جای اینکه یک قطعه هنری یا مجموعه ای از بوم ها را بر روی دیوار آویزان کنید، آن ها را به دیوار تکیه دهید.

ترفندهایی برای طراحی داخلی بخش های خانه

جهت دریافت خدمات پتینه نقاشی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

طراحی داخلی اتاق کودک در میان بخش های مختلف خانه، جزو قسمت هایی به نظر می رسد که به نوسازی زیادی احتیاج داشته باشد. تمام عناصر دکوراسیون اتاق بچه ها با افزایش سن آن ها، احتیاج به تعویض پیدا می نماید و به این ترتیب مجبور می شوید تا هر چند سال یک بار، تجدید نظر کلی درباره دکوراسیون این بخش داشته باشید. در عوض پیشنهاد ما این است که، برای کودک خود اتاقی طراحی کنید که به همراه او رشد کند و تنها موارد تغییرنماینده، طراحی و سبک لوازم مربوط به تخت باشد. فضای داخلی تصویر زیر، نمونه یک طراحی داخلی بدون سن برای بچه ها است که تا زمانی که آماده برای رفتن به دانشگاه می شوند، مناسب می باشد!

ترفند بعدی طراحی داخلی که میخواهیم به شما بگوییم را احتمالاً درون کافه ها و رستوران ها دیده اید، اما از آن ایده هایی است که کمتر درون خانه به کار می رود. ایده بانکوئت، یعنی نیکمت های بلندی که یک سمت دیوار قرار می گیرند را، به طور معمول در بار و رستوران می بینید، اما غذاخوردن روی آن ها لذت خاصی دارد. متأسفانه ساختن آن ها در اتاق ناهار خوری یا آشپزخانه همواره عملی یا ممکن نیست؛ حتی اگر فضای دیوار کافی در دسترس داشته باشید. درعوض، می توانید از یک مبل در یک طرف میز برای نشستن بهره ببرید! سال هاست که برای میزهای مختلف از نیمکت های بلند در میز ناهار خوری استفاده می گردد، پس چرا از یک مبل استفاده نکنیم؟

41 مدل لوستر اتاق کودک با بهترین کیفیت و قیمت عالی + خرید

ساخت گوشه بیسترو در طراحی داخلی

طراحی داخلی بیسترو ایده ای از یک واژه فرانسوی به معنی رستوران کوچک است. ساخت یک گوشه بیسترو با سطح بلند، برای لذت بردن از گذران وقت یا گپ زدن با یک دوست عالی است، چه آن را در اتاق نهارخوری قرار دهید، چه اتاق نشیمن و چه حتی اتاق بازی. یک میز بلند بیسترو و دو جایگاه می توانند هر نقطه کوچکی از خانه را به یک منطقه دنج مانند کافی شاپ یا بار تبدیل کند، که برای زمان هایی که وقت بیشتری را در خانه می گذرانید، بسیار عالی است.

طراحی داخلی مبل با قفسه های اطراف آن

اگر فضای کمی برای طراحی داخلی بخش های خانه در اختیار دارید، مبل احاطه شده با قفسه، می تواند پاسخی برای ذخیره سازی بدون اشغال فضای بیشتر باشد. در این حالت، کناره ها و پشت مبل، با قفسه هایی احاطه شده که برای قاب بندی جایگاه ها ساخته شده است. اگر پشت مبل به سمت فضای داخلی باشد، یک گزینه عالی است، اما اگر پشت آن به سمت دیوار باشد، نتیجه خوبی نخواهد داشت. این نوع ترفند خاص طراحی داخلی، فضای ذخیره سازی و نمایش بیشتری نسبت به کنسول و میزهای کناری ایجاد می نماید.

40 مدل جعبه اسباب بازی با قیمت مناسب و کیفیت عالی + خرید

خطوط راه راه در طراحی داخلی

به جای هماهنگی پرده ها و کاغذ دیواری طراحی داخلی خود، یک الگوی راه راه مشترک را برای هر دو به کار بگیرید. الگوی خطی گسترده، باعث می گردد تا اتاق بلندتر به نظر برسد و استفاده از پارچه برای پوشاندن قسمت هایی از دیوار و همچنین پنجره ها، این توهم را می دهد که پنجره ها عظیم تر از اندازه خود هستند.

ترفند جفت کردن دو میز قهوه یکسان

اگر اتاق نشیمن شما عظیم است، لازم نیست به دنبال یک میز قهوه عظیم برای پر کردن فضا باشید. در عوض، از دو میز قهوه مستطیل شکل یکسان بهره ببرید. این دو میز در مقابل یکدیگر قرار گرفته، با هم هماهنگ می شوند و به عنوان یک واحد بصری در اتاق عمل می نمایند. این ترفند طراحی داخلی می تواند ارزان تر و کاربردی تر از یک میز قهوه عظیم باشد.

طراحی داخلی؛ تکیه دادن آثار عظیم هنری به دیوار

این ترفند یکی از بهترین و ساده ترین ایده های طراحی داخلی در بخش های مختلف خانه است. به جای اینکه یک قطعه هنری یا مجموعه ای از بوم ها را بر روی دیوار آویزان کنید، آن ها را به دیوار تکیه دهید. این کار را می توان روی زمین، روی یک میز یا یک مبلمان انجام داد. امتحان کردن آن در نقاط مختلف خانه هیچ ضرری ندارد. به سادگی اثر هنری را به جایی که می خواهید، تکیه دهید. بعد از گذشت یک یا دو هفته ببینید آیا جای آن را دوست دارید یا نه! اگر نظر خود را تغییر دادید، همواره این فرصت را دارید که آن را به دیوار آویزان کنید.

39 مدل ترامپولین کودک با کیفیت عالی و قیمت مناسب + خرید

منبع: اتاق
انتشار: 30 مهر 1399 بروزرسانی: 30 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1269

به "ترفندهایی برای طراحی داخلی بخش های خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفندهایی برای طراحی داخلی بخش های خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید