توضیحات رئیس انستیتو کشتی در خصوص حضور کمیل قاسمی و رضا یزدانی در کلاس مربیگری

به گزارش مجله کالارنا، رئیس انستیتو کشتی گفت، دیگر مانند گذشته نیست که با کلاس دو سه روزه به مربیان مدرک داده گردد، بلکه حضور در کارگروه فنی و طی دوره کارآموزی ضروری است.

توضیحات رئیس انستیتو کشتی در خصوص حضور کمیل قاسمی و رضا یزدانی در کلاس مربیگری

کامبیز مرادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص برگزاری کلاس استاژ مربیگری مخصوص قهرمانان، گفت: ما از بدو ورودمان، برای قهرمانان المپیک، دنیا، بازی های آسیایی و قهرمانی آسیا فراخوان زدیم که حدود 60 نفر ثبت نام کردند. به خاطر کرونا کمی تشکیل کلاس استاژ به تعویق افتاد. با توجه به جایگاهی که قهرمانان داشتند، مربیان برای رده های بزرگسالان و جوانان را از هم جدا کردیم.

وی تعداد نفراتی که به این دوره از کلاس استاژ دعوت شده بودند را 13 نفر عنوان نمود و اضافه نمود: مهدی تقوی و صادق جابرزاده نتوانستند در کلاس شرکت نمایند. با حسن رحیمی هم تماس گرفتیم که جواب نداد، اما سایر دوستان مانند کمیل قاسمی، رضا یزدانی، طالب نعمت پور، عباس دباغی، یدالله محبی، پیمان یاراحمدی و... در کلاس بودند. البته نفراتی چون مصطفی حسین خانی، ارشک محبی، امیرحسین مقصودی و بهمن تیموری هم قرار بود در دوره شرکت نمایند که در اردوی قرنطینه بودند.

مرادی با اشاره به اینکه علیرضا دبیر و حمید سوریان مدرس این کلاس بودند، گفت: دبیر همان روز حالش بد شد و به بیمارستان رفت و نتوانست در این کلاس توجیهی شرکت کند. عسکری محمدیان هم در جلسه ای بود و برای چلنج فنی ماند.

رئیس انستیتو کشتی در پاسخ به این پرسش که به نفرات شرکت نماینده در این دوره چه مدرکی اعطا خواهد شد، اظهار کرد: بعضی از آقایان مدرک داشتند، مثل طالب نعمت پور یا رضا یزدانی. در این بین بحث قهرمانی و مدال های آنها هم مدنظر قرار می گیرد و به بعضی بعد از طی دوره لازم، مدرک درجه یک اعطا می گردد. البته اینها باید در کارگروه فنی باشند. دیگر مانند گذشته نیست که طی دو سه روز کلاس مدرک داده گردد. همه شش ماه کارآموزی دارند و در کارگروه فنی به عنوان مدرس در تیم آموزشی قرار می گیرند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1744

به "توضیحات رئیس انستیتو کشتی در خصوص حضور کمیل قاسمی و رضا یزدانی در کلاس مربیگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات رئیس انستیتو کشتی در خصوص حضور کمیل قاسمی و رضا یزدانی در کلاس مربیگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید