سیمئونه: با وضعیتی تقریباً غیرممکن روبه رو بودیم، رئال نسبت به ابتدای فصل تیمی متفاوت است

به گزارش مجله کالارنا، مرد اول کادر فنی اتلتیکومادرید می گوید که شاگردانش در تقابل با بارسلونا با شرایطی تقریباً غیرممکن روبه رو بودند اما با ویژگی های مختص به خود برد را از آن خود کردند.

سیمئونه: با وضعیتی تقریباً غیرممکن روبه رو بودیم، رئال نسبت به ابتدای فصل تیمی متفاوت است

به گزارش خبرنگاران، دیه گو سیمئونه در پی رجحان 3 بر 2 شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل بارسلونا در مرحله نیمه نهایی سوپرجام اسپانیا در عربستان گفت: به نظرم ما باید آرامش خود را حفظ کنیم. رسیدن ما به فینال سوپرجام اسپانیا برای طرفداران و البته باشگاه و بازیکنان مهم است. بازی مقابل یکی از بهترین تیم های دنیا خیلی سخت بود. بارسلونا از حیث مالکیت توپ و حمله بهترین تیم دنیا است.

وی اضافه نمود: ما در نیمه اول خیلی به دردسر افتادیم اما به نظرم نیمه دوم متفاوت بود. بارسلونا تا دقیقه 75 فشار خود روی ما را حفظ کرد و موقعیت هایی هم داشت اما در ادامه ویژگی هایی که اتلتیکومادرید را از سایر تیم ها متمایز می نماید، ظاهر شد که آن شجاعت، قدرت و باوری که است که بازیکنان ما دارند. ما در این بازی با وضعیتی سخت و تقریباً غیرممکن روبه رو بودیم، اما این حس را داشتیم که می توانیم به گل تساوی و حتی پیروزی دست پیدا کنیم و در نهایت هم این رخ داد.

سرمربی اتلتیکومادرید همچنین درباره ملاقات فینال سوپرجام اروپا که قرار است شاگردانش در جده عربستان به مصاف رئال مادرید بفرایند، گفت: شکی ندارم که زیدان سرمربی شگفت انگیز و مناسبی برای رئال مادرید است. نتایجی که او با رئال کسب نموده، خود گویایی همه چیز است. آنها اکنون نسبت به ابتدای فصل تیمی متفاوت هستند و با وجود غیبت ادن ازار، کریم بنزما و گرث بیل واکنش خوبی از خود در زمین نشان دادند.

سیمئونه توضیح داد: رئال مادرید پنج هافبک در زمین دارد که می توانند پاس های دقیقی بدهند و این را در بازی با والنسیا با عملکرد فوق العاده شان نشان دادند. ما باید با تیم قدرتمندی در فینال مصاف کنیم.

تیم های رئال مادرید و اتلتیکومادرید از ساعت 21:30 یکشنبه در جده به مصاف هم می فرایند تا فاتح سوپرجام اسپانیا معین گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 771

به "سیمئونه: با وضعیتی تقریباً غیرممکن روبه رو بودیم، رئال نسبت به ابتدای فصل تیمی متفاوت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: با وضعیتی تقریباً غیرممکن روبه رو بودیم، رئال نسبت به ابتدای فصل تیمی متفاوت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید