عربشاهی: گل محمدی اگر تصمیم به رفتن داشت چرا به باشگاه لیست داد؟، پرسپولیس بازیکنانی عظیم تر از ترابی دارد

به گزارش مجله کالارنا، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است، اگر سرمربی سرخپوشان تصمیم به رفتن از این تیم دارد چرا به مسئولان باشگاه لیست نفرات موردنظرش را داده است.

عربشاهی: گل محمدی اگر تصمیم به رفتن داشت چرا به باشگاه لیست داد؟، پرسپولیس بازیکنانی عظیم تر از ترابی دارد

ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران درباره شرایط پرسپولیس در فصل نقل وانتقالات گفت: بازیکنانی که به تازگی به پرسپولیس پیوستند همه با نظر کادر فنی و سرمربی تیم انتخاب شدند و هر کدام شان در تیم های پیشین خود جزو بازیکنان تأثیرگذار بودند و بازیکنان باکیفیتی هستند.

وی ادامه داد: شرایط و فضای پرسپولیس با تیم های دیگر متفاوت است و اگر بخواهیم ببینیم عملکرد بازیکنان جدید در این تیم به چه شکل است باید به آنها زمان بدهیم. خیلی از بازیکنان بودند که در تیم های دیگر ستاره بودند، ولی وقتی به پرسپولیس و استقلال آمدند نتوانستند کیفیت خوب شان را نشان دهند و اسیر حواشی شدند. ما باید منتظر باشیم و بازیکنان جدید را در بازی های پیش روی پرسپولیس ببینیم تا درباره عملکردشان قضاوت کنیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره بازیکنانی که از این تیم جدا شدند، اظهار داشت: ترابی و علیپور دو بازیکن شاخص و تأثیرگذار پرسپولیس بودند و حیف شد که از تیم جدا شدند. ترابی بهترین بازیکن فصل گذشته لیگ بود، اما به نظر من پرسپولیس بازیکنان عظیم تر از ترابی هم دارد. بشار رسن و وحید امیری بازیکنان عظیمی هستند که همواره با بازی های خوب شان در خدمت تیم بودند و برای موفقیت پرسپولیس کوشش می نمایند. من در صحبتی هم که با علیپور داشتم به او گفته بودم که به تیم های عربی نرود و سعی کند به پیشنهادهای تیم های درجه یک اروپایی فکر کند.

عربشاهی یادآور شد: پرسپولیس در چهار سال گذشته که قهرمان شده، همواره شاکله اصلی اش را حفظ نموده است. در این مدت تیم نیمکتی قوی داشته است و بازیکنان ذخیره با بازیکنان اصلی فرقی نمی کردند و همه از جان و دل مایه می گذاشتند. کادر فنی پرسپولیس باید این راه را ادامه دهد و بازیکنان جدید به مرور به ترکیب تیم اضافه شوند، تا سیستم و شکل بازی سرخپوشان دچار تغییر زیادی نگردد.

وی درباره ابراز ناراحتی گل محمدی از شرایط موجود پرسپولیس و اینکه او اعلام نموده است پس از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا از این تیم جدا می گردد، توضیح داد: ببینید تمام بازیکنان جدیدی که پرسپولیس به خدمت گرفته است با نظر گل محمدی جذب شده اند. اگر گل محمدی تصمیم به رفتن داشت چرا به باشگاه لیست داد؟ به نظر من یحیی باید بیشتر خویشتندار بوده و مدیریت بهتری درباره مسائل و مسائلی که پیش روی پرسپولیس است، داشته باشد. او وقتی می گوید بعد از لیگ قهرمانان از پرسپولیس می روم، دیگر نمی تواند تیم را اداره کند و بازیکنان نگاه دیگری به او خواهند داشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1271

به "عربشاهی: گل محمدی اگر تصمیم به رفتن داشت چرا به باشگاه لیست داد؟، پرسپولیس بازیکنانی عظیم تر از ترابی دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عربشاهی: گل محمدی اگر تصمیم به رفتن داشت چرا به باشگاه لیست داد؟، پرسپولیس بازیکنانی عظیم تر از ترابی دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید