قلعه نویی: VAR نمی آورند که برخی معادلات به هم نخورد

به گزارش مجله کالارنا، سرمربی تیم فوتبال گل گهر گفـت: تیم ما از نظر داوری تیم دوم جدول بوده که از ناحیه داوری متضرر شده است. البته این مسئله 10-12 سال است که وجود دارد. فصل گذشته که هیچ، فصل ماقبل آن از 13 پنالتی 11 تای آن به ضرر ما بوده است. به نظر من VAR را نمی آورند که یکسری معادلات به هم نخورد.

قلعه نویی: VAR نمی آورند که برخی معادلات به هم نخورد

به گزارش ایرنا؛ امیر قلعه نویی روز سه شنبه در حاشیه تمرین تیم فوتبال گل گهر سیرجان گفت: اگرچه در فصل جابجایی چند بازیکن خود را از دست دادیم اما 90 درصد شاکله تیم را حفظ کردیم و بازیکنان خوبی را به خدمت گرفتیم، به طور حتم اگر بازیکن برزیلی که مد نظرمان است را جذب کنیم خیلی از مسائل گل گهر سیرجان حل خواهد شد. شرایط تیمی خوبی داریم. امیدواریم بازیکنانی که آمدند و جایگزین شدند بتوانند جای بازیکنانی که رفته اند را پر کنند.

وی اضافه نمود: در هر پست دو بازیکن آماده داریم. اختلاف فنی آنها هم زیاد نیست. می توانیم در هر بازی 11 بازیکن را به میدان بفرستیم. با توجه به اینکه فاصله بازی های لیگ برتر برخی 5 روز و برخی 4 روز است از این بابت ما نگرانی نداریم و 20 بازیکن آماده داریم که شرایط خوبی دارند و راحت جایگزین می شوند تا در فاصله زمانی کم به ما فشار نیاید.

سرمربی گل گهر سیرجان گفت: در طول مسابقات باید 30 بازی انجام بدهیم. تراکتور هم امسال شرایط بهتری نسبت به پارسال دارد و بازیکنان خوبی گرفته و مربی نسبتا خوبی آورده است. شرایطش هم نسبت به فصل گذشته بهتر است. ما باید با همه تیم ها بازی کنیم و باید تمام این 30 بازی انجام شود.

قلعه نویی شرح داد: دشمنان امیر قلعه نویی کار خودشان را انجام می دهند، من نمی دانم آنهایی که فصل گذشته تیمی را که سومین فصل حضورش در لیگ برتر را پشت سر می گذارد را با پاری سن ژرمن مقایسه می کنند! من از تریبون شما استفاده می کنم و می گویم حاضریم رقم قراردادها را علنی کنیم و از خودم شروع می کنم. منوط به اینکه همه باشگاه ها این کار را بکنند و باید مردم متوجه شوند که پارسال هم یک دروغ به ما چسباندند و سال های گذشته هم همین بوده است. اشکالی ندارد.

وی تاکید کرد: برخی دشمنان هستند که به آخرت اعتقاد ندارند و خدا را نمی شناسند. آنها هدفشان زدن امیر قلعه نوعی است، اگر پارسال من مربی گل گهر نبودم آن 25 امتیاز از ما کم نمی شد. نزدیک 10 امتیاز هم پرتی داشتیم. ما کار قانونی کرده بودیم و کارت صادر شده بود. هر چه بوده ایراد از جای دیگر بوده است، اما دیدند که گل گهر سیرجان است و امیر قلعه نویی هم سرمربی آن است، گفتند بهترین فرصت است که یکسری تسویه حساب های مان را بکنیم.

سرمربی گل گهر سیرجان گفت: فوتبال یک میلیارد تومان دستمزد می گرفتید می رفتید با آن در خیابان ولنجک یک خانه 200 متری می گرفتید این مال 10 -12 سال پیش است. اما اکنون بازیکن 20 میلیارد دستمزد می گیرد اما آن خانه را نمی تواند بخرد و ایراد کار اینجا است که کارمندان و قشر میانه جامعه آسیب پذیرند. اگر در خارج 100 میلیون یورو دستمزد می دهند کارمند هم با 5 هزار یورو زندگی اش می چرخد.

قلعه نویی در سرانجام گفت: قطر میزبان جام جهانی است. استادیوم هایش را هم ببینید برای ما بد است که نمی توانیم یک VAR بیاوریم. این برای ما خیلی بد است. 2-3 روز پیش یک برنامه دیدم که در آن اعلام شد تیم گل گهر سیرجان از نظر داوری تیم دوم جدول بوده که از ناحیه داوری متضرر شده است. البته این مسئله 10-12 سال است که وجود دارد. فصل گذشته که هیچ، فصل ماقبل آن از 13 پنالتی 11 تای آن که به ضرر ما بوده است. به نظر من VAR را نمی آورند که یکسری معادلات به هم نخورد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مرداد 1401 بروزرسانی: 10 مرداد 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2172

به "قلعه نویی: VAR نمی آورند که برخی معادلات به هم نخورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: VAR نمی آورند که برخی معادلات به هم نخورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید