15 تیر ماه آخرین فرصت تسویه حساب باشگاه های والیبال

به گزارش مجله کالارنا، 15 تیر ماه آخرین فرصت برای باشگاه های شرکت کننده در رقابت های والیبال برای ارسال برگه تسویه حساب مالی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون والیبال است.

15 تیر ماه آخرین فرصت تسویه حساب باشگاه های والیبال

به گزارش مجله کالارنا، میلاد تقوی، سرپرست دبیری فدراسیون والیبال در گفت وگو با سایت این فدراسیون در مورد آغاز فصل جدید رقابت های والیبال گفت: کمیته رویدادها و مسابقات در نظر دارد در صورت تایید ستاد ملی مبارزه با کرونا، مسابقات والیبال باشگاه های برتر و دسته یک مردان و بانوان سال 1399 کشور را از شهریورماه آغاز کند.

سرپرست دبیری فدراسیون والیبال شرح داد: به همین منظور فدراسیون والیبال در مکاتبه با باشگاه های فعال این رشته ورزشی، شرایط و زمان بندی ثبت نام و قرعه کشی این مسابقات را اعلام کرده است که باشگاه ها تا 31 خرداد ماه فرصت اعلام آمادگی، برای حضور در این رقابت ها را دارند.

تقوی با بیان این که 15 تیرماه نیز آخرین فرصت برای باشگاه های شرکت کننده در این رقابت ها برای ارسال برگه تسویه حساب مالی با ورزشکاران، کادرفنی و فدراسیون است، گفت: بنابراین اگر بازیکنان و کادر فنی تیم ها با باشگاه ها مسائل حقوقی دارند، باید تا قبل از تاریخ مشخص شده، تکلیف آن مشخص شده باشد.

وی با اشاره به نشست روز گذشته کمیته انضباطی فدراسیون والیبال، گفت: در این نشست به برخی پرونده شکایت بازیکنان و اعضای کادر فنی از باشگاه ها رسیدگی شد و نشست بعدی روز دوشنبه نهم تیر ماه برگزار می شود.

وی تاکید کرد: با توجه به این که تکلیف تیم های شرکت کننده در لیگ برتر تا 15 تیرماه مشخص می شود، نشست بعدی کمیته انضباطی نیز آخرین فرصت برای بررسی شکایت از باشگاه ها است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1140

به "15 تیر ماه آخرین فرصت تسویه حساب باشگاه های والیبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 تیر ماه آخرین فرصت تسویه حساب باشگاه های والیبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید