ارتقاء 15 پله ای ایران در بازیهای جهانی هنرهای رزمی مسترشیپ با 5 مدال ساواته

به گزارش مجله کالارنا، با اضافه شدن دو مدال طلا و سه برنز کسب شده توسط تیم ملی ساواته ایران به مجموع مدال های کسب شده کاروان ایران در مسابقات جهانی هنرهای رزمی مسترشیپ، رتبه کلی کاروان ایران پانزده پله ارتقاء یافت.

ارتقاء 15 پله ای ایران در بازیهای جهانی هنرهای رزمی مسترشیپ با 5 مدال ساواته

به گزارش خبرنگاران، در سرانجام مسابقات جهانی هنرهای رزمی مسترشیپ در کره جنوبی، تیم ملی ساواته ایران با کسب پنج مدال طلا و برنز از شش فرصت ممکن، نه تنها عنوان پر افتخارترین تیم اعزامی ایران را از آن خود کرد، بلکه برای نخستین بار در بخش مسابقات جهانی استایل آسوت، یک ورزشکار ایرانی و نماینده قاره آسیا، پیروز به شکست حریف فرانسوی و کسب نشان طلا شد.

در این رقابت ها تیم ملی ساواته ایران در مسابقه فینال وزن 65- کیلوگرم توسط حمزه مرادیان کاپیتان تیم ملی پیروز به شکست حریف فرانسوی و کسب نشان طلای این وزن شد. وی تا قبل از فینال حریفانی از چین، کره و ژاپن را مغلوب کرد.

در وزن 60- کیلوگرم بهزاد تقی زاده با غلبه بر حریفانی از ژاپن، افغانستان، کره و پرو دومین نشان طلای ساواته ایران را کسب کرد.

احسان فسنقری(75-)، محمدرضا ولی زاده(85-) و فرزانه حیدری مهیاری(60-) سه مدال برنز برای ساواته ایران بدست آوردند، میلاد خواجوند عابدینی(75-) نیز به دلیل مصدومیت از رقابت ها بازماند.

پیش از این در جدول رده بندی، یک مدال طلای تیمی تکواندو و دو برنز در موی تای و کاتای جودو و رتبه 26 برای ایران در جدول رده بندی کلی این رقابت ها ثبت شده بود که مدال های ساواته این رتبه را به یازدهم ارتقاء داد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 382

به "ارتقاء 15 پله ای ایران در بازیهای جهانی هنرهای رزمی مسترشیپ با 5 مدال ساواته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقاء 15 پله ای ایران در بازیهای جهانی هنرهای رزمی مسترشیپ با 5 مدال ساواته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید