اصلاح ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب اسدآباد

به گزارش مجله کالارنا، خبرنگاران/همدان معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان از اصلاح ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب اسدآباد اطلاع داد و گفت:ظرفیت این تصفیه خانه 10 هزارو 500 متر مکعب در روز،معادل 120 لیتر بر ثانیه است.

اصلاح ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب اسدآباد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

فرهاد بختیاری فر با اشاره به اصلاح ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب اسدآباد با صرف 500 میلیون تومان اعتبار، اظهارکرد: این تصفیه خانه سال 1389 به بهره برداری رسید که بر اساس افق تعریف شده 80 هزار نفر از جمعیت شهر اسدآباد را تحت پوشش دارد.

وی با بیان اینکه همزمان با افزایش نزولات جوی در فروردین و اردیبهشت ماه سال 97 با افزایش حجم ورودی فاضلاب به تصفیه خانه روبرو شدیم،توضیح داد:با توجه به بارش های یاد شده، متاسفانه ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب اسدآباد زیر آب رفت که در آن موقع به صورت مقطعی و موقت اقدام به اصلاح شد.

وی با تأکید براینکه برطرف خطر در مواقع بحرانی نیازمند اقدامات اثرگذارو پایدار است، یادآورشد: خوشبختانه با کوشش همکاران ما ومطابق برنامه ریزی های اجرا شده، خریداری تجهیزاتی نظیر تابلو برق، درایو، لجنکش های قوی، شیرآلات و لوله اتصالات از محل اعتبارات جاری امکان پذیر شد.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب استان همدان با اذعان به اینکه پس از اصلاح اجرا شده و افزایش تعداد پمپ ها از سه به پنج پمپ و بهره گیری از تجهیزات برقی جدید، درصورت شدت دریافت بارندگی ها با مشکل روبرو نخواهیم شد،تأکید کرد: ظرفیت این تصفیه خانه 10 هزار و 500 متر مکعب در روز معادل 120 لیتر بر ثانیه است.

به گزارش روابط عمومی آبفای همدان بختیاری فر در انتها با اشاره به مساحت 36 هکتاری تصفیه خانه بیان نمود: این تصفیه خانه بر اساس راه اندازی دو مدول طراحی شده که تا کنون یک مدول آن به بهره برداری رسیده و در صورت تأمین اعتبارات در مورد مدول دوم در دست پیگیری قرار خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1509

به "اصلاح ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب اسدآباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح ایستگاه پمپاژ تصفیه خانه فاضلاب اسدآباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید