صمیمی ترین مردم شهرهای مختلف دنیا

به گزارش مجله کالارنا، مهم نیست که در مسافرت چقدر هتل محل اقامت شما لوکس باشد یا غذا خیلی عالی باشد یک چیز تعیین است، چیزی که برای مسافران تا انتهای سفر باقی می ماند نحوه برخورد مردم آن شهر با مسافران است.

صمیمی ترین مردم شهرهای مختلف دنیا

مسافران بعد از جاذبه های فرهنگی، فرهنگ مردم، نوع غذا و خرید، صمیمیت مردم را قرار می دهند. اما صمیمیت و خون گرمی مردم توانایی خارق العاده ای دارد که می تواند یک مسافر را در یک کشور غریبه به گرمی مورد استقبال قرار دهد و یک حس راحتی به مسافر بدهد. اگر به هر کدام از شهرها سفر کردید باید منتظر مقدار زیادی از صمیمیت، خون گرمی و مهمان نوازی از طرف مردم باشید. با خبرنگاران همراه باشید تا صمیمی ترین مردم جهان را بشناسید.

ریکیاویک، مرکز ایسلند

این شهر در سال 2016 جزو برترین و برجسته ترین شهرهای صمیمی جهان انتخاب شد. مردمان محلی مانند یک خانواده بزرگ و خرسند هستند و با مسافران نیز به همین شکل برخورد می نمایند.

هویی آن، ویتنام

شهری بندری و باستانی در ویتنام است و مسافران، مردمان محلی شهر را بسیار مهربان، خون گرم و صمیمی معرفی نموده اند.

نشویل، مرکز استان تنسی آمریکا

نشویل شهر موسیقی های تند است. بعلاوه نشویل گرم ترین مقاصد برای سفر در تمام سال است. صمیمیت مردم آن هم مشهور است.

اوکلند، نیوزیلند

اگر در این شهر گم شدید به هیچ وجه نگران نباشید زیرا مردمان این شهر به مقدار ای مهربان و صمیمی هستند که با جان و دل به شما یاری خواهند کرد.

هوبارت، استرالیا

هوبارت شهری بندری در استرالیا و مرکز استان تاسمانی است. هیچ کسی مقدار شوخ طبعی و خرسندی موجود در شهر هوبارت را مثل مردمان این شهر نمی تواند به شما نشان دهد.

سیدنی، استرالیا

مردمان استرالیا بسیار شاد و خنده رو هستند و در کنارشان می توانید اوقات همواره خوشی را سپری کنید. شهر بندری سیدنی در استرالیا یکی از 5 مقصد فزونی است که می توان در برنامه سفر قرار داد.

ادینبرو، مرکز اسکاتلند

هیچ سفر سرگرمیی و جالبی به مرکز اسکاتلند بدون پرسه زدن در خیابان های قرون وسطایی این شهر قدیمی نیست.

کورک، ایرلند

در بین 10 شهر برتر که شامل شهر کورک می گردد، پیشنهاد می کنیم یک مسافرت را به ایرلند اختصاص دهید و آن را از دست ندهید.

ساوانا، استان جورجیا آمریکا

این شهر به مهمان نوازهای جنوبی شناخته می شوند که حالت سنتی و قدیمی خودشان را حفظ نموده اند. چشم انداز خیابان های آن که از طریق شاخه های درخت به هم وصل می شوند بسیار تماشای است.

دابلین، مرکز ایرلند

مرکز ایرلند یکی از مکان هایی است که باید به آن سفر کرد. محلی ها به دابلین شهر سرگرمی و لذت می گویند.

گالوی، ایرلند

باید حتما به کافه های محلی ایرلند بروید. مردم شهر گالوی جزو صمیمی ترین مردم جهان هستند و از مسافران به خوبی پذیرایی می نمایند.

سان میگل د آلنده، مکزیک

این شهر بسیار زیباست. گردشگر ها و مردم محلی کاملا با روی خوش و لبخند به همدیگر سلام و احوال پرسی می نمایند. در بین شهرهای ایران هم گیلان مردم خونگرمی دارد، راهنمای سفر به گیلان را بخوانید.

چیانگ مای، تایلند

مردم شهر چیانگ مای بسیار رمانتیک، گرم و صمیمی هستند. این شهر گزینه بسیار خوبی برای سفر است. این شهر برترین شهر در قاره آسیا از نظر مقدار صمیمیت مردم است.

چارلستون، کارولینای جنوبی

شهر شماره یک در جهان برای مسافرت کردن است. اگر از معماری تاریخی چارلستون بگذریم، رستوران و هتل های عالی و همین طور خون گرمی و صمیمیت مردم این شهر بی نظیر است.

تیمفو، بوتان

کشور بوتان روی یک پارامتر دیگر تکیه دارد، فراوری ناخالص خرسندی! در سال 2016 اعلام شد که 43.4 درصد از مردم بوتان عمیقا خرسند هستند. این روحیه و شادابی را می توانید در شهر تیمفو ببینید.

پیشنهاد مطالعه: برای تماشا مطالب بیشتر از گردشگری وسایل ضروری برای سفرهای دخترانه را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 17 مرداد 1401 بروزرسانی: 17 مرداد 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2179

به "صمیمی ترین مردم شهرهای مختلف دنیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صمیمی ترین مردم شهرهای مختلف دنیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید