بارش باران در جاده های چند استان ، پنج جاده مسدود است

به گزارش مجله کالارنا، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پیشِ رو از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران - شمال ممنوع است.

بارش باران در جاده های چند استان ، پنج جاده مسدود است

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها ، گفت: بر اساس اطلاعات کسب شده از سامانه های ترددشمار برخط و دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج و تردد روان در جاده های شمال

وی در تشریح آخرین شرایط ترافیک محورهای شمالی توضیح داد: در حال حاضر دوربین های نظارت تصویری تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در راستا رفت و برگشت نشان می دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور همچنین از بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس اطلاع داد.

بارش باران در جاده های چند استان

محرابی نیا اظهار کرد: در محورهای فیروزکوه، کندوان و آزادراه قزوین - رشت، بارش باران گزارش شده است و در محور هراز و آزادراه تهران - شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

وی همچنین از بارش باران در بعضی از محورهای استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، مازندران و گلستان اطلاع داد.

انسداد شبانه جاده کندوان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: محور کندوان حد فاصل دزدبن تا هزارچم در استان مازندران از ساعت 21 تا 6 صبح روز بعد در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت در کیلومتر 35 تا 55، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین فیروزکوه و هراز انجام می گردد.

محدودیت ترافیکی جاده ها تا روز شنبه 19 مهر

محرابی نیا اظهار کرد: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 روز چهارشنبه 16 مهر تا ساعت 6 روز شنبه 19 مهر در محورهای کندوان، هراز ، فیروزکوه و جاده تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است.

کندوان از فردا یک طرفه می گردد

وی گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه پیشِ رو از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران - شمال ممنوع است؛ با اعلام پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از کرج و دوراهی شهرستانک و همچنین آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور افزود: تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 روزهای آدینه و شنبه هفته جاری تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ در صورت اعلام پلیس راه منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 روزهای آدینه و شنبه هفته جاری تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از مرزن آباد به سمت کرج و آزاد راه تهران - شمال به صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت تردد در جاده هراز از ساعت 16 روز آدینه

محرابی نیا گفت: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 روزهای آدینه و شنبه پیشِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از رودهن به سمت آمل ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه منطقه، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روزهای آدینه و شنبه تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی یادآور شد: اجرای محدودیت های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محورها خواهد بود و چنانچه شرایط ترافیک عادی باشد با هماهنگی، اجرای محدودیت ها لغو می گردد.

ممنوعیت تردد کامیون در هراز و کندوان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار کرد: در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون و در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

محرابی نیا افزود: تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 فردا 16 مهر و همچنین از ساعت 6 روزهای پنجشنبه ، آدینه و شنبه پیش ِ رو تا ساعت 2 بامداد روزهای بعد، در محور هراز ممنوع است.

محدودیت تردد کامیون در محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائمشهر

وی اعلام کرد: تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 روز آدینه 18 مهر در راستا شمال به جنوب محور تهران-فیروزکوه-قائم شهر و سمنان-قائمشهر ممنوع است.

ممنوعیت تردد تریلر و کامیون در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور افزود: تردد انواع تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روزهای پنجشنبه و آدینه هفته جاری در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس ممنوع است.

ترافیک جاده ها بیشتر شد

محرابی نیا گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد 2256 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 1.3 درصد افزایش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 15.9 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

راستا آزادراهی بین کرج و تهران پرترافیک ترین جاده کشور

وی افزود: بیشترین تردد در شبانه روز گذشته کماکان در آزادراه کرج- تهران با 132 هزار و 232 تردد، آزادراه تهران-کرج با 117 هزار و 105 تردد و آزادراه قزوین-کرج با 112 هزار و 830 تردد ثبت شد.

پنج جاده به دلیل کاهش ایمنی مسدود است

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر کماکان جاده فرعی شمشک - دیزین، محور قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده شهداد - نهبندان و محور خرم آباد - پلدختر، به دلیل کاهش ایمنی، مسدود است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 19 آبان 1399 بروزرسانی: 19 آبان 1399 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 1308

به "بارش باران در جاده های چند استان ، پنج جاده مسدود است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش باران در جاده های چند استان ، پنج جاده مسدود است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید