تاکید بر ضرورت افزایش تورهای گردشگری کرمانشاه گردی

به گزارش مجله کالارنا، میراث آریا/ براساس آخرین اخبار بدست رسیده، تاکید بر ضرورت افزایش تورهای گردشگری کرمانشاه گردی صورت گرفت.

تاکید بر ضرورت افزایش تورهای گردشگری کرمانشاه گردی

محمدرضا سهیلی در جلسه کمیسیون دفاتر خدمات مسافرتی استان اظهار کرد: ملاک ارزیابی عملکرد و تمدید مجوز دفاتر خدمات گردشگری در استان کرمانشاه، فعال شدن در حوزه برگزاری تورهای گردشگری است.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کرمانشاه اضافه نمود: افزایش تورهای درون استانی برای آشنایی بیشتر مردم استان با ظرفیت های گردشگری باید در اولویت قرار گیرد.

او با بیان اینکه فعال بودن دفاتر برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: با توجه به حساسیت های موجود در حوزه گردشگری و ضرورت ارائه خدمات مناسب به گردشگران، مجوزهایی که در این حوزه صادر می گردد، نیازمند دقت عمل و آنالیز مناسب است.

سهیلی با اشاره به اینکه صدور مجوزهای تازه در حوزه تاسیسات گردشگری و دفاتر خدمات مسافرتی با سختگیری ها و دقت نظر بیشتری انجام می گردد، ادامه داد: در جلسه کمیسیون دفاتر خدمات مسافرتی استان چهار درخواست مورد آنالیز نهاده شد که صدور مجوز برای یک دفتر تازه و لغو مجوز فعالیت یک دفتر موافت شد. بعلاوه یک درخواست رد و یک پرونده نیز برای آنالیز بیشتر به جلسه آینده موکول شد.

منبع: همگردی
انتشار: 11 آبان 1401 بروزرسانی: 11 آبان 1401 گردآورنده: kalarena.ir شناسه مطلب: 2225

به "تاکید بر ضرورت افزایش تورهای گردشگری کرمانشاه گردی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاکید بر ضرورت افزایش تورهای گردشگری کرمانشاه گردی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید